Бременност или не!!!!!

  • 1 787
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 138
успех.
чакаме да ни пишеш пак вече с лентичка на чакаща мама.

# 16
  • Мнения: 497
И при мен беше мноооого бледа втората черта, но сега си расте в мен  Hug

# 17
  • Мнения: 1 008
При мен беше абсолютно сьщата работа! Понеже и аз много исках да забременея,та започнах да правя тестове 1 седмица преди закьснението. Пьрво нямяше никаква втора лента, после сякаш се появи,но само аз си я виждах. И така почти месец живях в едно такова напрежение... Сега сьм в 5 месец и дай Боже всичко да бьде наред до края! На теб, ЧЕСТИТО и всичко най-добро!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 423
И при мен беше така - много бледа втора чертичка, а виж сега какъв юнак си имам. Честито!   bouquet

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 298
ЧЕСТИТО!!!  bouquet
Щом си видяла бледа чертичка  EFP      значи  си бременна. Леко бременеене!
Втората бременност при мен въобще не отчете теста, но сега се радвам на още едно малко човече!

# 20
  • Мнения: 617
При мен първия тест, който направих беше в толкова бледа чертичка, че не смеех да се зарадвам. След два дни направих друг тест и то сутринта когато за първи път ходя до тоалетна. Чертичките бяха две и почти еднакви ярки аба супер готини.
Така, че вземи си още едно тестче и си избери гинеколог.
Честито!

# 21
  • Мнения: 64
ЧЕСТИТО! smile3525
щом я има макар и бледа   smile3501

# 22
  • Мнения: 311
Честито - щом има втора чертичка, макар и бледа значи има и бременност!  bouquet
Отиди на лекар за официално потвърждение  Simple Smile

Честито и от мен!
Дано бременността  ти е лека!
 Hug

# 23
  • Мнения: 724
И моята втора чертичка беше доста по бледа и аз мисля че си бременна.Честито  bouquet

# 24
  • Мнения: 4 447
БРЕМЕННА СИ! чЕСТИТО! САМО ЛЕКО БРЕМЕНЕЕНЕ ДА ПОЖЕЛАЯ! ОХ, КАТО ГО ПРОчЕТОХ ТОВА И НАСТРЪХНАХ, ВТОРАТА чЕРТИчКА ВИНАГИ Е МНООГО БЛЕДА! чЕСТИТО
  bouquet  bouquet  bouquet

# 25
За мен напрежението и уголемяването на гърдите също е показателно ...

ЧЕСТИТО!!!  bouquet

И лека бременност

# 26
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
На мен втората чертичка ми беше силно изразена и много ярка, а още цикъла даже не ми беше закъснял.Много е относително тук да успеем да го преценим с останалите съфорумки;о)Очакваме от Вас да ни кажете има ли бебе няма ли бебе:о)Дано да е това, което искате

Общи условия

Активация на акаунт