Вип Брадър 2!

  • 20 226
  • 426
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
На 26 март започва ВИП БРАДЪР и ми е интересно някой ако знае кои "Звидиии" ще участват ако може да сподели? smile3506 newsm53 smile3503

# 1
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
На 26 март започва ВИП БРАДЪР и ми е интересно някой ако знае кои "Звидиии" ще участват ако може да сподели? smile3506 newsm53 smile3503
Четах някъде из нета,,че г-жа:Азис и г-н:Китаец,щели да участват. Mr. Green

# 2
# 3
  • Мнения: 803
Малко се съмнявам, че семейство Азисови ще участват. Нали Азис каза (в предаването на Венета), че трябвало да им се плати не-нам си колко, за да участват.

# 4
  • Мнения: 7 186
Малко се съмнявам, че семейство Азисови ще участват. Нали Азис каза (в предаването на Венета), че трябвало да им се плати не-нам си колко, за да участват.

Може да са им обещали наградата. След миналия ББ3 и триумфа на Либоф вече съм 100% убедена, че победителят е нагласен... #2gunfire
Въпреки че Азис и Китаеца не ми се гледат, то ще са превземки, чупки, стойки и лиготии Sick
И на мен ми е интересно кои други ще са вътре Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 243
Аз пък чух,че от тъй наречените звИзди ще участва Камелия...  ooooh! Дано не!!!

# 6
  • Мнения: 803

Може да са им обещали наградата.

Хмм, няма да се учудя Tired Но така се обезмисля всичко. Иначе ми е любопитно, ако влязат, дали Азо ще пере на Китаеца мръсните чорапи Joy Даже си го представям - клекнал над един леген, нацупил устни, и търка ли търка.... Joy

А, ако участва Камелия по-добре от сега да сложат +18.

# 7
  • Мнения: 990
Аз четох някъде за Гала, ама къде беше  newsm78

# 8
  • Мнения: 1 243
А, ако участва Камелия по-добре от сега да сложат +18.

Отсега се подготвям психически да науча всичко за кли*орите и вибраторите... Joy Joy
Щот' сме вещи в занаята!  Sick

# 9
  • Мнения: 674
Ако участва Камелия децата трябва да са надалеч и табелата трябва да е минимум +22. При нейно участие Ники Кънчев още след час може да каже""СЕКСА В КЪЩАТА ВЕЧЕ НЕ Е МИРАЖ""! Освен това надълго и нашироко ще ни бъде обяснено за тройки четворки вибро яйца кл...ри и куп други бисери... Joy hahaha

# 10
  • Мнения: 1 352
За Милен Цветков бях чула newsm78.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Може тоя път да има "интелигентен" Вип Брадър - Гала, Милен Цветков.  Thinking

Не ми се гледат разни Азиси и Камелии.  Sick

# 12
  • Мнения: 250
Доколкото прочетох в едно списание ще са Азис +Китаеца Simple Smile.Както и името на Руслана от "Голямата уста" се спрягаше. Циркът ще е пълен. Нямам търпение да почне "Вип Брадър" за да ни покажат нови и неизвестни звезди.Simple Smile))

# 13
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
и на мен не ми се гледа на Азис мазния дирник, достатъчно парадират навсякъде той и жена му. сега преговаряли за цена. Confused Милен бива... на фона на останалите

# 14
  • Мнения: 1 455
О не се и съмнявам за Азис,че ще участва. Tired
Все търси с какво да блесне.

Общи условия

Активация на акаунт