Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 72 отговора

Здравейте.Задавам ви този въпрос защото аз самата се чувствам така.В България съм от 4 месеца и още не мога да свикна с живота и мизерията тук (а май и не искам да свикна).Как я карате вие,чувствате ли се пропаднали?(Не става въпрос само за паричната страна)?
Цитирай

Не. Много хубаво си се чувствам.
Цитирай

Springfield, VA

А къде си била преди това, че си тук само от 4 месеца?
Цитирай

Springfield, VA

Нормално е ако си била на някое по-хубаво място, да свикнеш трудно с Бг действителност...И обратно, като отида някъде, където е по-хубаво от тук(а то май почти навсякъде ще е по-добре от БГ), свиквам ужасно бързо....Съвсем нормално е това....Трудно се свиква с кратери по пътищата, с мръсотия, с невъзпитани, намръщени и неотзивчиви хора...с недостига на пари....  Wink
Цитирай

Белгия/София

Не, никога не съм се чувствала така.
И не съм съгласна, че другаде е по-хубаво. Зависи кой какво търси и иска  Peace
Цитирай

Не, никога не съм се чувствала така.
И не съм съгласна, че другаде е по-хубаво. Зависи кой какво търси и иска  Peace
Много точно казано. Peace
Цитирай

Springfield, VA

Така е. Аз изтъкнах по-горе защо в други страни е по-добре от Бг..Затова и питах авторката на темата къде е била  Wink
Цитирай

в пълна къща

Не. Никъде не се чувствам пропаднала.
Цитирай

последните няколко години живях в Южна Африка,а малко преди това бях и в Германия.Честно казано се надявах нещата тук да се малко нагоре(в положителна насока), но уви ,те дори са по зле и от преди.
Цитирай

Springfield, VA

Разбирам те напълно..Ако можеш пак да се върнеш там, освен..Не звуча много родолюбски, ама точно от мен и не очаквайте подобно нещо....
Цитирай

Белгия/София

Не са по-зле, просто ти си се променила  Wink
Цитирай

BE, 2260

Не се чувствам пропаднала. Харесва ми тука Wink
Матуми, звучиш, сякаш са те екстрадирали от някъде и са те върнали насила в БГ
Цитирай

Не са ме екстрадирали,просто съм разочарована,бях си направила погрешни планове. Sad
Цитирай

Ямбол

Пропаднала - не, но безсилна - да. Много трудно се върви срещу вятъра от корупция, безхаберие и шуробаджанащина.
Цитирай

Разбирам те напълно..Ако можеш пак да се върнеш там, освен..Не звуча много родолюбски, ама точно от мен и не очаквайте подобно нещо....

за съжаление там не е подходящо за деца,особено момичеца, а аз имам 2.Така че явно ще се ориентирам към друга държава Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 72 отговора