Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 86 отговора

Sofia

Това ми е въпросът - чудя се дали да си го поръчам - да не е много сладникав само?!  Very Happy
Цитирай

в една мансарда точно под звездите ..........

На мен ми харесва! За мен не е сладникъв и учудващо траен е! Но естествено ще получиш различни мнения според вкуса на всеки! Покупката на парфюм по каталог е винаги рискова! Така, че успех и ако си го поръчаш дано да ти хареса!
Цитирай

Варна

И на мен ми харесва  Peace
Цитирай

Парфюмът е траен, аз имам около 4-5 от него, но не ми харесва. Миризмата е някакси много консервативна.
Цитирай

Хубав е !Ползвам втори вече.
Цитирай

И на мен ми харесва.
Цитирай

Sofia

Хубав е и е лек,не е сладникав.
Цитирай

Стара Загора

Много ми харесва,и сега имам от него Peace
Цитирай

Пловдив

Луда съм по този парфюм, уникален аромат има.
Цитирай

Стара Загора

И на мен също ми харесва Peace
Цитирай

Deutschland

Имах го преди 1-2 години и тогава много ми допадаше аромата. Пак бих си го купила.
Цитирай
парфюманаистина е много хубав и траен  и може би ефекта ште е пален и с една малка черна рокля..
Цитирай

Варна

Не съм го имала,но съм го мирисала и ми се струва доста свестен  newsm10
Цитирай

София

И на мен ми харесва и мисля, че от парфюмите на Ейвън е от по-трайните. Не сам го имала, обаче.  Rolling Eyes
Цитирай

в мечтите ми

На мен ми харесва! За мен не е сладникъв и учудващо траен е! Но естествено ще получиш различни мнения според вкуса на всеки! Покупката на парфюм по каталог е винаги рискова! Така, че успех и ако си го поръчаш дано да ти хареса!

Да, рискова е покупката , но само когато няма мостра. Парфюма не е крем, който да се съобрази с вида на кожата. Трябва да усетиш аромата и ако ти допадне  смело поръчвай. Пробвай първо с мостра е моя съвет!  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 86 отговора