Менкате ли си местата в спалната?

  • 3 804
  • 95
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Винаги съм била отвън. Отвътре нещо се задушавам сякаш. Но от 1-2 седмици съм отвътре, защото държим вратата на терасата отварена цяла нощ и на мен ми е студено. Добре си спя / да не чуе дявола /.

# 76
# 77
  • Мнения: 928
Да,редовно smile3521

# 78
  • Мнения: 13 187
Много рядко.

# 79
  • Виена
  • Мнения: 725
Не!Свикна ли си от едната страна,после ми е гадно,все едно съм на чуждо място  Crazy

# 80
  • Мнения: 212
Аз също не обичам да си менкам местото на спалнята. Предпочитам да менкам направо спалните  Grinning

# 81
  • Мнения: 4 152
Ние не ги сменяхме, но откакто бебето спи при нас се наложи да се сменим - за да съм по-близо до него.

# 82
  • Мнения: 226
Веднъж се разменихме и той ми спа на гърба, при положение, че зад него имаше още 1,5м.  Laughing. От тогава не се сменяме!
При нас всяка вечер е така. Затова предпочитам да съм отвътре. Така поне няма опасност да падна от леглото докато му бягам  Joy

# 83
  • Мнения: 8 999
По никой начин не си давам местенцето. Дори и когато не спим в къщи /на почивка например/ всеки си знае неговата страна на леглото - аз съм от дясно, той е от ляво.

# 84
  • в Низината
  • Мнения: 705
Не, аз съм от лявата му страна.

# 85
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Не, аз съм от лявата му страна.


Посмъртно не мога да го накарам да си сменим местата. Само веднъж го "излъгах" и той не спа почти цяла нощ - голямо въртене падна и накрая отново се сменихме.

# 86
  • София
  • Мнения: 423
Да менкаме се.От 1 месец аз съм от към прозореца и май така ще си останем.Иначе въртим често и матрака.

# 87
  • София
  • Мнения: 3 789
не, на мен си ми харесва да съм винаги към прозореца Party

# 88
  • Мнения: 306
Не!Хората,които най-много ценя,винаги са в мое дясно! Wink

# 89
  • Мнения: 617
а не моето място от външната страна на леглото си е мое не го давам  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт