American Idol фенове, съединявайте се!

  • 9 208
  • 241
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 091
 Чудех се дали да я пусна тази тема тук, но ако я пусна в Клюкарника, там пишат повече хора от БГ, а пък в темата на американските майки много назад остават постингите, защото говорим за много неща. Ако сметнеш Дивиана, че не е и е тук мястото или пък ако няма желаещи, премести я. Peace

Та, да се преброим и да обменим информация и мнения Simple Smile Според вас кой има най-големи шансове от мъжете и жените? ( ясно, че жените са тази вечер)
Гледахте ли съдиите в шоуто на Лено ?


 Alaina Alexander,Age: 24,West Hollywood, CA
  Amy Krebs,Age: 22,Federal Way, WA
  Antonella Barba,Age: 20,Point Pleasant, NJ
  Gina Glocksen,Age: 22,Naperville, IL
  Haley Scarnato,Age: 24,San Antonio, TX
  Jordin Sparks,Age: 17,Glendale, AZ
  Lakisha Jones,Age: 27,Fort Meade, MD
  Leslie Hunt,Age: 24,Chicago, IL
  Melinda Doolittle,Age: 29,Brentwood, TN
  Nicole Tranquillo,Age: 20,Philadelphia, PA
  Sabrina Sloan,Age: 27,Studio City, CA
  Stephanie Edwards,Age: 19,Savannah, GA
  AJ Tabaldo,Age: 22,Santa Maria, CA
  Blake Lewis,Age: 25,Bothell, WA
  Brandon Rogers,Age: 28,North Hollywood, CA
  Chris Richardson,Age: 22,Chesapeake, VA
  Chris Sligh,Age: 28,Greenville, SC
  Jared Cotter,Age: 25,Kew Gardens, NY
  Nicholas Pedro,Age: 25,Taunton, MA
  Paul Kim,Age: 25,Saratoga, CA
  Phil Stacey,Age: 29,Jacksonville, FL
 Rudy Cardenas,Age: 28,North Hollywood, CA
  Sanjaya Malakar,Age: 17,Federal Way, WA
  Sundance Head,Age: 28,Porter, TX

Последна редакция: пт, 02 мар 2007, 12:12 от Дивиана

# 1
  • Мнения: 994
аз снощи гледах само части от изпълненията, но нещо ми бяха много скучни. миналата година мъжете бяха къде-къде по-добри и забавни.
тази година може да искат да е жена победителката и затова такива странни мъже да са избрали.
а пък въпросният Sundance за какво го пуснаха - на базата на едно изпълнение от август?!?!
май по-скоро е заради баща му...
дано жените са по-интересни.

# 2
  • Мнения: 7 091
аз снощи гледах само части от изпълненията, но нещо ми бяха много скучни. миналата година мъжете бяха къде-къде по-добри и забавни.
тази година може да искат да е жена победителката и затова такива странни мъже да са избрали.
а пък въпросният Sundance за какво го пуснаха - на базата на едно изпълнение от август?!?!
май по-скоро е заради баща му...
дано жените са по-интересни.

И според мен Сънденс изяде правото на някой по-добър. Мноого жалко. А иначе имаше симпатяги между тях, струва ми се, че вчера залагаха повече на сигурни песни, защото им беше първа проява, може това да е причината да са малко скучновати. Иначе този дето прилича на Стинг и Ббокс-ва Simple Smile( така ли се казва) ми хареса, беше различен най-малкото.
Днеска ще ги видим жените как са.
А този дето му се роди дъщеричка как прилича на Били Зейн?! Shocked

# 3
  • Мнения: 994
Стингоприличащия май се казваше Блейк - моята щерка най-много него  го хареса.
има си го британско излъчване според мен. Simple Smile
а за таткото не се бях замисляла на кого ми прилича.
Сънденса сигурно ще го оффнат в четвъртък, май няма смисъл само да ни тормози слуха.
дано да се стреснат за следващата седмица и да изберат по-добри песни
а от жените най ме кефи една плюс сайз афро самотна мама - забравих й името. дано да се представи добре
аз ги зяпам от години (когато случайно видях едно бг момиче да участва - не помня кой сезон беше ), но никога не съм гласувала - чак толкова пристрастна не съм била Simple Smile

# 4
  • Мнения: 7 091
Ооо, от жените и тази на мен ми е любимка!  SunglassesТя си е жива Арета направо.
А иначе момчето дето на Джъстин Тимбърлейк прилича също не беше зле, ама както ти каза, има какво да се желае. Аз Не съм го следила досега така редовно както тази година. Пропуснах всичките сериали по същото време, дори и Вероника Марс вчера  Joy А, и не съм гласувала досега Simple Smile.

# 5
  • Мнения: 2 257
Я още едно Лудо Ленче да се подреди при фенките, макар че напоследък не съм го гледала така редовно заради дечко. baby_neutral Ще ме осветли ли някой онзи дебеличкия, къдравичкия, очилатичкия как се казва, гледам, че добре се справя със ситуацията и се чудя би ли станал идол? А индийчето го отрязаха, нали? А сестра му? Изобщо напоследък загубих нишката, но пък гледах безумното начало Януари. #Silly Миналогодишният АИ като че ли беше по-силен?

# 6
  • Мнения: 7 091
Я още едно Лудо Ленче да се подреди при фенките, макар че напоследък не съм го гледала така редовно заради дечко. baby_neutral Ще ме осветли ли някой онзи дебеличкия, къдравичкия, очилатичкия как се казва, гледам, че добре се справя със ситуацията и се чудя би ли станал идол? А индийчето го отрязаха, нали? А сестра му? Изобщо напоследък загубих нишката, но пък гледах безумното начало Януари. #Silly Миналогодишният АИ като че ли беше по-силен?

Индийчето си е там, вчера Саймън го направи на салата направо Simple Smile Пълничкия се казва " Chris Sligh".
Ей ги тука всичките: http://www.americanidol.com/contestants/season6/
Аз си мислех да им сложа снимките на първа страница Simple Smile и да правим залагания кой ще изхвърлят всяка седмица  Laughing

# 7
  • Мнения: 192
Душки,

И ние сме големи фенове!  Само, че го записваме на ДВР, че нямаме време да гледаме рекламите...  Накефих се, че този сезон най-после се появи човек с поне толкова добро чувство за хумор, колкото Саймън (за къдравичкия говоря) и са им интересни диалозите  им Laughing

Аз не знаех, че Саймън създал Телетъбис, ... или не съм го доразбрала лафа... Вие?  Иначе, ми харесаха това момче с костюмчето и онзи с Ббокса...

От жените, Алена Аликзандър ни е най-симпатична...

# 8
  • Мнения: 192
Ох, имате ли представа дали може да се гледа по интернет.  Майка ми си заминава на 3/3 и искам да го гледа онлайн ако може, че и нея сме я зарибили...   Laughing

# 9
  • Мнения: 2 257
Аз си мислех да им сложа снимките на първа страница Simple Smile и да правим залагания кой ще изхвърлят всяка седмица  Laughing
Айде! Laughing Аз май си нямам личен фаворит още, нито от момците, нито от девойките. Миналата година си бях харесала Елиът и Катрин. Flutter, сега специално гледам, за да вляза в час.

Ох, имате ли представа дали може да се гледа по интернет.  Майка ми си заминава на 3/3 и искам да го гледа онлайн ако може, че и нея сме я зарибили...   Laughing

Ха, ха, аз зарибих майка и татко, но татко се оказа по-стабилен фен, винаги го гледа, че чак и миналогодишните rerun-и изгледа. В интернет май ги няма целите предавания, само разни клипове на сайта им има.

# 10
  • Мнения: 2 257
аз ги зяпам от години (когато случайно видях едно бг момиче да участва - не помня кой сезон беше ), но никога не съм гласувала - чак толкова пристрастна не съм била Simple Smile

Същата работа и при мен:) И аз от тогава се позагледах, а най-стабилно ги следя от две години. Това БГ момиче беше дъщеря на Сия от някоя от Тониките. Гласувах за нея тогава и миналата година за Елиът, щото не понасях онзи ненормалник соул патрол-а - как му беше името...

Всъщност, да ви кажа под секрет Flutter, АИ го гледам главно заради Саймън. Просто съм супер хлътнала по елегантната му (и не дотам) арогантност.  Blush Laughing

Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 04:02 от G&J

# 11
  • Мнения: 7 091
Аз прехвърлих за малко на the Beauty & the Geek ( да видя кои се ожениха Wink малеее, от това стоене в къщи през зимата започвам да намирам разни клюкарски наклонности у себе си  Laughing) и май изтървах едно изпълнение, я кажете пя ли вече пълничката?

G&J да ги сложа, ама всичките сме болни и да ти кажа не знам кога ще ми остане време. Ако някой има желание и време, няма да се сърдя ако го направи вместо мен  Embarassed Mr. Green

Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 04:23 от Tandoori

# 12
  • Мнения: 2 257
Аз прехвърлих за малко на the Beauty & the Geek ( да видя кои се ожениха Wink малеее, от това стоене в къщи през зимата започвам да намирам разни клюкарски наклонности у себе си  Laughing) и май изтървах едно изпълнение, я кажете пя ли вече пълничката?


Не е още:) Аз си набелязвам сега любимка.

# 13
  • Мнения: 7 091
И аз не знам какво искаше да каже това за Телетъбисите къдравичкия момък, ама вярно ли Саймън ги е правил  Shocked #Crazy.. Joy hahaha

# 14
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
АИ го гледам главно заради Саймън. Просто съм супер хлътнала по елегантната му (и не дотам) арогантност.  Blush Laughing

Станахме две. Laughing Супер много ме кефи и не виждам що се засягат толкоз всички - човекът си им казва всичко честно, без превземки. Не съм видяла да излъже или на добрия да каже лош. Naughty

Иначе, всички са ми симпатични - и момичета и момчета. Само един трън имам - Антонела някаква си. ooooh! Как и защо го вкараха това бездарно същество още не мога да разбера.

Общи условия

Активация на акаунт