Сваровски - каталожна търговия?!

  • 3 170
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 371
Казаха ми, че имало някакъв каталог с бижута Сваровски.
Дали камъните са такива или всичко - не знам.
Някой чувал ли е нещо, как са цените и наистина ли са такива или са някакви ментета Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 4 164
Чувала съм,че камъните на Сваровски са едни от най-хубавите.Не са много евтини.Не вярвам да са ментета. Naughty

# 2
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ето го официалния им сайт:
http://www.swarovski.com/index/0,2768,language%3Den,00.html

Ама нещо не откривам каталог  newsm78 даже тук http://swarovski.start.bg/

# 3
  • Мнения: 4 629
Не съм чувала за такова нещо. Менте ми звучи на мен каталожната търговия Сваровски

# 4
  • Мнения: 4 371
Чувала съм,че камъните на Сваровски са едни от най-хубавите.Не са много евтини.Не вярвам да са ментета. Naughty
Така е, хубави са. Не са кой знае колко скъпи.
Но пък тези може да са със същото качество и по-добра цена, знае ли човек... Мъжът ми ще бъде благодарен Joy

# 5
  • Мнения: 1 952
Гледах сега ми предлагат от едни доставчици каталог с бижута я камъни Сваровски, ако пазаруваш от тях за незнам си колко си пари, можеш да си купиш обеци за 70 или 80лв, колие за 150 и някакви такива, но не проявих интерес, тъй като рядко работиме с този доставчик.

# 6
  • Мнения: 1 165
От известно време си купувам постояно бижута на Сваровски и мога да кажа със сигурност, че техните оригинални продукти се предлагат само в оторизирани магазини бутици Сваровски или online от сайта им, но това е само за определени държави.А въпросната каталожна търговия не предлага бижута на Сваровски, а най-вероятно просто някакви бижута с кристали Сваровски

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 415
На мен са ми предлагали разни такива. Цените варираха от 40 до 70 лв.
Нищо не си взех естествено. Някакви тенекийки с камъчета, които уж са Сваровски.. Да не говорим, че нямаха никакъв печат..

# 8
  • Мнения: 5 622
Мен ме съмнява тази работа. Не бих рискувала аз  Rolling Eyes

# 9
# 10
  • Мнения: 4 371
Ммм да, има нещо съмнително. И след всички отговори съвсем се усъмних  Thinking

# 11
  • Мнения: 1 427
Моя приятелка прави бижута с кристали Сваровски, беше си направила и каталог преди време.Но надали имаш това предвид.Бижутата на Сваровски са съвсем друго нещо!

# 12
  • Мнения: 578
За мен тези "камъчета" са си чисто и просто стъкълца!Не може да ме впечатли нещо си направено в лаборатория, колкото и да струва. Дори и да имам големи финансови възможности,никога не бих си купувала такова нещо. Предпочитам естествените минерали  bouquet А иначе, че са красиви - спор няма,но....въпрос на избор....

# 13
  • София
  • Мнения: 5 605
Моя приятелка прави бижута с кристали Сваровски, беше си направила и каталог преди време.Но надали имаш това предвид.Бижутата на Сваровски са съвсем друго нещо!
Да така е, определено е много  голяма разликата между бижута Сваровски и кристалите Сваровски, които се продават на различни производители. Но ако е наистина бижу на Сваровски надали ще си го купиш за 40-60 лв. Но аз и бижутата в оторизираните магазини тук подлагам на съмнение... Два пъти си кепевам от ЦУМ висулки за врата и на първия месец ми зипопадат каманите. Купувала съм си и от други страни - такъв проблем не съм имала.

# 14
  • Мнения: 4 371
На мен не ми се е случвало да ми падат камъните. Всичко ми е купувано от тук.
Познавам хора, на които се е случвало за съжаление. Но пък заменят повредените неща с нови, какво по-хубаво Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт