Детски център във Варна

  • 914
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 496
Здравейте, майчета от Варна.
Идваме с малчугана след седмица и имам нужда от инфо къде можем да отидем, ако времето е лошото. Къде можем да поиграем на закрито? Пластмасови пързалки и люлки, батут, колела, такива неща...
Предварително ви благодаря.

# 1
  • Мнения: 496
Исках да я пусна в Клюкарник, но съм объркала  Embarassed . Бихте ли я преместили?
Благодаря

# 2
  • Варна
  • Мнения: 322
Не искам да те разочаровам, но аз поне не съм чувала за такова нещо. Единствено към някое заведение, като например  Макдоналдс и KFC, но майките на по-големи деца може би ще ти дадат по-точно инфо.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 791
Абе аз нещо не мога да разбера? Rolling Eyes Кое му е "голямото" на 2 годишно детенце?Ама както и да е.За люлки чак на закрито не мога да ти кажа.Но иначе:"Замъка","1001 приказки",пицария "Маестро",пицария "Донатело"(там има пързалка)На "Делфинариума" имаше детски кът закрит,но незнам дали сега ще работи(а и особено след бедственото положение във Варна)

# 4
  • Мнения: 4 187
Ресторант "ОЛД СИТИ" в хотел "Черно Море"!!! Вторият етаж е с детски кът!

# 5
  • Мнения: 493

не искам да е разочарован, но тук във Варна по това отношение е много зле положението
ма тук там някое заведени но там ходим от липсва на други не че ни харесват
те са:
Old City
Делфинариума
Maestro

# 6
  • Мнения: 1 290
Ще взема аз накрая да направя едно истинско детско заведение! То се видяло, че няма кой да я свърши вместо мен Wink
Ама да знете от сега - няма да се пуши там! Ще е за деца с майки, а не за майки с деца Wink

# 7
  • Мнения: 4 187
Цитат на: Gvendolin
Ще взема аз накрая да направя едно истинско детско заведение! То се видяло, че няма кой да я свърши вместо мен Wink
Ама да знете от сега - няма да се пуши там! Ще е за деца с майки, а не за майки с деца Wink


Много добре ще направш!!!! Айде давай......

# 8
  • Варна
  • Мнения: 791
Абе не сме чак толкова зле Варна.Да не мислите,че другите градове е пълно с такъв тип заведения? Но си е верно,че тука старите се позанемариха и ни омръзнаха,а в настоящите играчките много бързо се скапаха WinkОпределено в един град като Варна ,би трябвало да има много повече и по-добри места за децата ни! Tada

# 9
  • Мнения: 496
Благодаря на всички за мненията Simple Smile. Трябва да организирам забавления за малката хала, за да не разруши апартамента на приятелите  Grinning

# 10
  • Мнения: 493

да вярно е,че можеше да е по зле
Но на мен често ми се налага да съм София и като знам там кварталните, а да не говорим за централните детски заведения какво представляват
ееее повярваите ми благородно им завиждам

# 11
  • Мнения: 8 769
Цитат на: BuNNy

 Но на мен често ми се налага да съм София и като знам там кварталните, а да не говорим за централните детски заведения какво представляват

Е, не знаеш ли,че София е центъра на света!? Laughing

# 12
  • Мнения: 493
не е на света а, на БГ  Rolling Eyes  
но аз не ти говоря за кой знай какви заведения като на SofiaLand или Arena, а за кварталните детски

 Thinking  е каквото ни се предлага това ще се задоволим....

Общи условия

Активация на акаунт