Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пазарджик

здравейте, от известно време по главата на малката се появиха корички-малки бели люспички.тя е на 4 месеца и до сега не  е имала подобни неща.струва ми се че стават все повече и незнам как да ги премахна.моля ако някой може да ми помогне !благодаря ви предварително!!!
Цитирай
ЗДравей Камист,по твоето описание ,мисля че става въпрос за млечниците,това са образувания от действието на мастните жлези  и не е нищо опасно. Аз лично ги махах от главичката на сина ми , като ги обтривах с  напоено с бебешко олио памуче  .Изчаквах 30 мин. разресвах с гребенче и те си падаха,след което следва банятя естествено.
Цитирай

Велико Търново

Като си купиш пяната за новородени за глава на Мустела Peace!Дъщеря ми е нямала крусти,от осмия ден ползваме Мустела!
Цитирай

Пловдив

Това са крусти. И ние ползваме козметиката на Мустела от самото начало, както и спяциалната им пяна за крусти. От козметиката съм много доволна, но и на нас ни се появиха крусти.
Аз мажех главичката на бебка с глицерин, изчаквах 10-тина минути и после разресвах с много ситно гребенче. Падат веднага  Peace
Цитирай

Варна

Крустите махах, като мажех с преварен зехтин главичката. След 20-тина минути с мека четка разресвах. Няма проблем, ще се махнат.
Цитирай

София

Дъщеря ми също имаше такива кори, но мен мен тогава ме беше страх да ги мажа и да я реша толкова( заради фонтанелата) и затова оставих тази работа за когато беше по-голяма.
Иначе ги махнах с преварен зехтин. Мажех коричките с памуче, напоено в зехтин, разресвах косата и я къпех. Още на втората процедура вече нямаше нито една коричка.
Цитирай

Пазарджик

благодаря ви много, ще пробвам и козметиката и със зехтина и дано помогне.вече съм по -спокоина.поздрави на всички!!! Love
Цитирай

Стара Загора

Няколко мои познати са много доволни от това лекарство, когато забременях помолих един аптекар да ми го препише, слава богу не ми се наложи да го ползвам. Изготвя се в аптеките ще се пробвам да ти го препиша, но за всеки случай го покажи на педиатърката :
nystatini 500 x E
vit A oleos | g
vit D2 300 x E
gentamicini 40
lanolini  \
                  ac 30
vaselini /
Цитирай

София

Пробвай с преварен зехтин да мажеш главичката преди къпане, след това да постои 20-ина минути и следва къпане и масажче на главата. Ще паднат постепенно, това мисля, че се получава от бързия растеж и е съвсем нормално.
Успех! Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.