Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 22 фев. 2007, 06:45 ч.

Одобряваха ли го?

• 1 376
  • 36
  •   1
Отговори

Анкета

Съобразявахте ли се е родителите си при избора на брачен партньор?                      

Опции:

• София
Много хора се съобразяват с мнението на родителите си при избор на партньор. Има медузи, които не биха се оженили/омъжили ако мама и тати (не мамммма и татттти) не одобряват жребчето.

Моите родители например не одобряваха жена ми защото не била от подходящата класа - баща ми беше военен, а майка ми бачкаше в Булгарплод все пак докато родителите на жена ми (Бог да ги прости ако е навит) бяха едни обикновени юристи. Баща ми взе да прави спънки заради това, че тайно завиждаше какво пиче е жена ми и как той не е могъл да се ожени за такова хубаво парче дивеч навремето. Нищо лично към майка ми, но тя просто не е за Плейбой ако се сещате за какво говоря. И тъй - аз не си го съобразих ако се сещате за какво говорим все пак.

# 1
Ами моят отговор го няма...Избрах го по размера.Или това може да се счита за по-висока класа...Объркана съм...

# 2
  • София
Ами моят отговор го няма...Избрах го по размера.Или това може да се счита за по-висока класа...Объркана съм...

Размерът е признак за класа - факт. В София сме аз, братчеда с 12те и още двама - трима.

# 3
Жоре, какви са тия въпроси, които те мъчат толкова рано сутрин?
Или преди малко си е върнал от Неро и си побързал да пуснеш тема преди да поспиш?  Mr. Green

# 4
Майка ми се тръшка три дни като тръгнах да се женя(може би защото бях и малка... не знам) а баща ми получи херпес зостер от стреса. Но е факт, че сега си го клюпа майчето, дори няколко пъти е заставала на негова страна  Wink
Общо казано - не съм ги питала. Реших и се бракувах

# 5
хахаха сега ме напушва на смях като се сетя за тези неща  Joyа тогава беше голяма трагедия  Joyи двамата със съпругът ми застанахме и казахме това е ако искате го приемайте ако не недейте ! Сега се разбираме със родителите прекрасно

# 6
  • Пазарджик
аз моя мъж го заведох на Коледа-всички бяха настроени празнично-викам си сега е подходящ момент.влизаме и гледам татко подпрял пушката до вратата.мъжа ми вика -или ще ме харесат или ще ме гърмят-но в крайна сметка го харесаха-все пак военен.майка дори му каза-рекламация на място(за мен)щом ме взима -няма връщане. Joy Joy

# 7
Щастливи бяха, че не се спрях на немец.
Тоя отговор го няма в анкетата. Защо?

# 8
  • София
Разбира се, семейството на първо място! Аз на нашите им заведох няколко и който те избраха, той изгоря! Горкото момченце Praynig

# 9
 Не съм ги питала . Когато ги запознах живеехме повече от година заедно и вече бях бременна . Не мисля че в тази ситуация имаха избор .

# 10
Мечтаех да живея на село.
Те мечтаеха да съм добре, ама не на село.
Та селянчето дойде да ме вzеме, а аz ги иzлъгах.
Сега съм със сбъдната мечта.
По въпроса zа раzмера, просто пасваше като секретен ключ zа брава. Mr. Green

# 11
  • София
Излъгах ги, че не е селянин  Mr. Green
Казах им, че от известно време живея заедно с един мъж, запознах ги... и така. Не съм ги питала - аз дънки като си купувам, не искам чуждо мнение, та какво остава за нещо толкова сериозно  Whistling

# 12
  • Atlanta ,USA
Приеха го ,и още как .Никой не съм питала . Wink

# 13
Амчи аз случих - момчето от село. Като заваляха ония ми ти компоти, щайги с домати и грозде. Хеле като заклаха прасето. Наште - бедни, гладни софиянци само успяха да промърморят с пълна уста - мхм.   

# 14
Изобщо не одобряваха брака ни,защото бях много млада.Също така не даваха обнадеждаващи прогнози за просъществуването му,пък то какво стана...Не винаги родителите са обективни.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт