Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 фев. 2005, 16:52 ч.

Ами мами от Драгалевци има ли :)

• 1 448
  • 16
  •   1
Отговори
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
Много ще се радвам да има  Wink

# 1
  • В подножието на Витоша
Ами ние скоро ще се местим за постоянно там.Сега ходим само петък, събота и неделя , понякога и понеделник на бабина градина, но след някой и друг месец, като се поразтопи снега ни очаква един бърз ремонт+ престояване и  се установяваме за постоянно, а иначе аз там съм живяла дълги години- да не се познаваме случайно?

# 2
Аз съм от Симеоново.

# 3
Хей, радвам се, че има сродни души!
Dejo, май не се познаваме  Confused
Ама нищо не ни пречи да се запознаем.
  friendship Аз живея почти под плажа, ти в кой район си?
magi99, ами ние сме си на една ръка разстояние  cheers
Предлагам, като мине ледниковата епоха, да се срещнем на неутрална територия - например в "Макс" Wink

Иначе доста мами има от 2004 в Драгалевци, ама пусто не са компютърджийки   typeuu

# 4
  • В подножието на Витоша
Цитат на: Desi_T_G
Хей, радвам се, че има сродни души!
Dejo, май не се познаваме  Confused
Ама нищо не ни пречи да се запознаем.
  friendship Аз живея почти под плажа, ти в кой район си?
magi99, ами ние сме си на една ръка разстояние  cheers
Предлагам, като мине ледниковата епоха, да се срещнем на неутрална територия - например в "Макс" Wink

Иначе доста мами има от 2004 в Драгалевци, ама пусто не са компютърджийки   typeuu

Май- да. Не се познаваме, но нищо, ще се   friendship
Аз съм на две спирки от центъра на Драгалевци в посока киноцентъра, но това не пречи да се срещнем някъде....само да се позатопли, че сега не е човешко направо...

# 5
  • София
Аз още не съм мама, но съм бъдеща мама от Драгалевци. Живея тук от година и половина. Няколко преки след пицарията "Чичовци" съм и също си падам по компютърстването. Вие сте с опит - ще помагате! Simple Smile

# 6
  • В подножието на Витоша
Цитат на: lorry
Аз още не съм мама, но съм бъдеща мама от Драгалевци. Живея тук от година и половина. Няколко преки след пицарията "Чичовци" съм и също си падам по компютърстването. Вие сте с опит - ще помагате! Simple Smile

Супер- увеличаваме се значи.Странно е че са малко мамите компютърджийки  в Драгалевци, може би е заради малкото интернет доставчици там...

# 7
Ох, ама и аз съм една...
Пускам тема, и после й загубвам дирите  Banghead
Lorry, ще се радвам да се запознаем.
Ти си сигурно някъде около "Лешникова гора", или по-нататък?
Може да пийнем по някое сокче в "Росита" като се постопли.
Ще чакаме и dejo да идва насам скоро.

Незнам дали малкото доставчици са причината да няма компютърджийки. Май предпочитат да висят на "Монтерей"...

# 8
И ние сме Симеоновки - от ул. Света Магдалена, но ходим на консултация в Драгалевци - някой от вас ходи ли там и при коя докторка.

# 9
Здрасти, ние с Марти ходим на консултация при д-р Дамянова.
Ще е хубаво като стане по-топличко, да се засечем и д а пием по кафе. Другият вариант е да си при д-р Арнаудова, ама пак нищо не ни пречи да се видим  Wink

# 10
  • В подножието на Витоша
Ох, ама и аз съм една...
Пускам тема, и после й загубвам дирите  Banghead
Lorry, ще се радвам да се запознаем.
Ти си сигурно някъде около "Лешникова гора", или по-нататък?
Може да пийнем по някое сокче в "Росита" като се постопли.
Ще чакаме и dejo да идва насам скоро.

Незнам дали малкото доставчици са причината да няма компютърджийки. Май предпочитат да висят на "Монтерей"...

Супер- Росита и на мен ми е удобно.А ако се случи и да е някой петък ще съм на лице и аз.Както вече писах от петък до неделя или понеделник и ние сме там, само където събота и неделя ходя сега на уроци по френски...но по-натам като се по затопли , може и да съм ги свършила вече Wink
Аз за лекари не знам там, а вие да имате наблюдения от др. майки как са детските градини?Не знам дали не е всъщност само една)?

# 11
Хей, здравей!
Извадихме темичката ни от забвението Simple Smile
Когато ти е удобно, свиркаш  Whistling , и да се виждаме.
За детската градина - държавна е само една, като не броим Дома за дечица. Обаче чувам, че записването ставало едва ли не още в пренатален период  #Puppy dog
Отзивите са противоречиви, ама както се знае, истинската майка е придирчива по природа #Silly
Иначе има някакви частни, ама цифрата се конкурира сигурно с таксата в Американския университет Hands Fist

# 12
  • В подножието на Витоша
Хей, здравей!
Извадихме темичката ни от забвението Simple Smile
Когато ти е удобно, свиркаш  Whistling , и да се виждаме.
За детската градина - държавна е само една, като не броим Дома за дечица. Обаче чувам, че записването ставало едва ли не още в пренатален период  #Puppy dog
Отзивите са противоречиви, ама както се знае, истинската майка е придирчива по природа #Silly
Иначе има някакви частни, ама цифрата се конкурира сигурно с таксата в Американския университет Hands Fist

Лелеееее то сигурно вече късно, така както казваш-ужас.Ако го запиша сега до 3 годинки дано го вземат.... #Puppy dog

# 13
Просто колкото може по-рано, по-добре. Ти нали на детска мислиш да го пускаш, или и на ясла? И аз Марти мисля да го запиша, може заедно да отидем, ако искаш. То всъщност се пуска някаква молба.
Може и да бъдат в една група като гледам  #Milti

# 14
  • В подножието на Витоша
Да на детска- а дали трябват освен молбата и др. документи-като например ваксини и т.н. или тях при постъпването?А Марти колко е голям?
Може да идем, но не знам кога...ако останем и в понеделник -може тогава, само дано да са ни пуснали нета там, че последно беше спрян, ако сме там ще ти свирна да отидем.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт