Teн и хубава кожа

  • 4 576
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
-Слънцето враг номер 1 в стареенето, солариума пак вреден, е според вас има ли златна среда, хем да не сме бели като сирене, хем да не вредим на кожата си?

# 1
  • Мнения: 5 103
Никой ли няма съвет, как да я подържаме хубава кожата , но да сме с тен Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 812
засега ,ползвам автобронзант/vichy/,и съм доволна .Според мен,това е златната среда. Laughing

# 3
  • MUC
  • Мнения: 297
За мен истината е в умереното излагане на слънце и то винаги намазани с хубав продукт със защитен фактор... Не съм наясно с автобронзантите, но ми се струва, че химията надали е по-малко вредна от умерено и внимателно излагане на слънце. Просто лично мнение.

# 4
  • Мнения: 5 103
Да, но с умерено излагане на слънце с висок слънцезащитен крем, не може да се постигне така привлекателния шоколадов тен newsm78

# 5
  • Мнения: 4 151
С умерено излагане на слънце постигам и тен и хубава кожа.Слънцето е здраве.  Nature Sunny

# 6
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
слънце-мерси. Stop много съм бяла и всяко излагане ми носи петна, бенки и прочие гадости. автобронзант Peace

# 7
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Всичко което се прави в границите на нормалното е полезно!Така,че да ли ще е солариум,автобронзант или слънце не би навредило ако не се прекалява!

# 8
  • Мнения: 13 512
Умерено,премерено,измерено- няма такъв вариант. На кожата на лицето слънцето вреди. Задължително-крем с фактор и зимата и лятото.

# 9
  • Мнения: 157
Умерено излагане на слънце и защитни лосиони са правилата за добър тен.Трябва винаги да я овлажняваш.Смоето семейство когато сме на море ходим от 8 до 10 и половина на плаж и следобед от 16 часа и никога не изгаряме и не се белим  grinning039

# 10
  • Мнения: 167
засега ,ползвам автобронзант/vichy/,и съм доволна .Според мен,това е златната среда. Laughing
По принцип и аз съм за автобронзантите, но от около 2г немога да си намеря продукт ,от който да съм доволна Tired
miss-sixty, ти доволна ли си от vichy?
 Сподели каква му е цената, как го нанасяш-всеки ден вместо лосион или веднъж и държи известно (ако е второто- колко време?)

П.С. извинявай за многото въпроси

# 11
  • София
  • Мнения: 171
И аз ползвах миналата зима автобронзант, получи се супер, но след 4-5то намазване като взе да се бели на петна - нямам думи #Crazy

# 12
  • MUC
  • Мнения: 297
Да, но с умерено излагане на слънце с висок слънцезащитен крем, не може да се постигне така привлекателния шоколадов тен newsm78

Е, чак шоколадов няма как да стане, вярно е.  Simple Smile

Но пък и мен точно шоколадовият тен не ме влече, предпочитам да не почернявам много, а до златисто  Joy

За много светлата кожа съвет не мога да дам, може би наистина там автобронзантите са по-добър вариант.

# 13
  • Мнения: 812
засега ,ползвам автобронзант/vichy/,и съм доволна .Според мен,това е златната среда. Laughing
По принцип и аз съм за автобронзантите, но от около 2г немога да си намеря продукт ,от който да съм доволна Tired
miss-sixty, ти доволна ли си от vichy?
 Сподели каква му е цената, как го нанасяш-всеки ден вместо лосион или веднъж и държи известно (ако е второто- колко време?)

П.С. извинявай за многото въпроси


да,много съм доволна /27 лв е  за лице,27 лв е и за тяло-от аптеката  на ХИТ-МЛАДОСТ/,след третото нанасяне   станах много шоколадова,единственото което не ми харесва ,е че  мирише странно/като всички бронзанти/.Дълготраен е.

# 14
  • Мнения: 2 829
слънцето съсипва яко кожата ,особено на лицето----имах възможността 2 години подред да съм на морето----първата събрах много тен-----и чесно да ви кажа  ,бръчките ми се увеличиха,а старите станаха по-дълбоки Cryвъпреки ,че имах защитен крем
втората година си взех,защитен с много висок фактор,и около очите-----шапка с голяма козирка---и под чадъра----така спасих положението Wink

Общи условия

Активация на акаунт