Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката

  • 37 843
  • 411
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 511
Аз май ще полудея, ако не си поръчам нещо! Влюбих се в няколко потника на Adidas! Техни продукти могат ли да се поръчват?

# 16
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
При регистрацията няма нищо особено. Просто най-отгоре си пишете имейла, а на адрес пишете примерно името на улицата и номера, а после et1 app2 ( примерно). без точки запетайки и подобни.
Аз тъкмо се регистрирах, сега ше разгледам за кво става въпрос... ако мога изобщо да поръчам с мойта карта.

# 17
  • Мнения: 5 370
Добре бе-айде да си кажа, аз бях тази, която пробва да регистрира Буба за първи път. Ми не ми се получи, а смея да твърдя, че френски РАЗБИРАМ. newsm78. Следих за разстояния, да няма запетайки, шпациии и.т.н.-и ми отказваше, пусто.Даже стигнах до извода, че за България може би има БАН на Айпито, знам ли.
Някой ще ме светне ли, че да си го прочета утре в офиса?(ся отивам да се хоризонтализирам, че утре..... ooooh!)

# 18
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Ми не знам. Прочете ли отгоре в червеното каре какво пише като има грешка. На мен 2-3 ми пишеше един път за имейла, после за адреса. И си написах адреса име на улица номер app et
Името без кавички, запетайки, точки и т.н...

Последна редакция: пт, 23 фев 2007, 00:42 от дръндрън

# 19
  • Мнения: 6 607
И аз се регистрирах вчера без да знам грам френски благодарение на подробните разяснения в темата ,от която се роди идеята за тази.Днес ще ходя да си вадя кредитна карта и се почва едно пазаруване.........
Има наистина много сладки неща  Hug

# 20
  • Мнения: 664
Ла Редут не са скъпи и са добри като качество, много пъти съм поръчвала за мен и за детето.
И малко извън тема, аз първо поръчвах от Ла Редут, но после открих този и там съм по-редовна сега:
www.somewhere.fr

# 21
  • Мнения: 6 607
Ла Редут не са скъпи и са добри като качество, много пъти съм поръчвала за мен и за детето.
И малко извън тема, аз първо поръчвах от Ла Редут, но после открих този и там съм по-редовна сега:
www.somewhere.fr

А,дали доставят до БГ?

# 22
  • Мнения: 3 331
И аз съм доволна от качеството на La Redoute.
Особено в сравнение с цената на стоките, които купих.
Поръчах два панталона за Виктор/комплект/, два чифта джински за Дани/отново в комплект/ и нещо средно между обувки и маратонки за Дани. Всичко това заедно с доставката ми излезна около 50 лева. Бях доста скептично настроена към това какво в крайна сметка ще се окаже качеството, но наистина е добро.
Кофтито е, че наистина интересните неща, още повече на добра цена, свършват бързо. Разни неща на Адидас, които бях харесала за малчовците, отдавна ги няма...

# 23
  • Мнения: 1 449
Ла Редут не са скъпи и са добри като качество, много пъти съм поръчвала за мен и за детето.
И малко извън тема, аз първо поръчвах от Ла Редут, но после открих този и там съм по-редовна сега:
www.somewhere.fr

 Joy
Айдееее.... разорението в действие...

# 24
  • Мнения: 220
И аз съм си поръчвала от La Redoute заедно с 2 приятелки, всъщност те бяха инициаторките, а аз бях по-скептично настроена. Но се оказа, че дрехите не са лоши, особено за тази цена. Трябва да знаете, че ако поръчката ви надхвърля 45Е ви се начислява ДДС / поне аз така разбрах/ . Другото което ми направи впечатление е, че стоките са прозведени в България, Турция и Индонезия. Колкото до чуденето ви кой номер сте, точно под размера на дрехата има надпис Quelle taille choisir ? там можете да си изчислите вашият размер.

Последна редакция: пт, 23 фев 2007, 10:13 от durabura

# 25
  • Мнения: 750
Малко тъп въпрос - кой номер съм? Тежа 52 кг., висока съм 164. Гръдна обиколка - 90, талия - 65. Искам блуза от този сайт, но не знам кой номер да поръчам  Cry

За блузи, сака, пуловери, връхни дрехи размерът ти би трябвало да е 40 и евентуално би могла да влезеш и в някои 38. Аз съм висока 174 см, тежа 59 кг. Бюстът ми е 91, а обиколката под бюста - 77. Размерът ми е точно 40.
За поли и панталони моят размер е 36 при гореспоменатия ръст, талия 69 и ханш 93.
За бельо влизам идеално в 90В (от БГ си купувам 80В).



И понеже аз съм май от най-редовните пазаруващи в Редут-а повече от година, давам инфо от личен опит.
В тази тема вече се натрупаха доста подробни инструкции и уточнения относно регистрацията, цените и таксите. Надявам се да са ви полезни.

Прегледах какво съм поръчвала от септември насам. Ето някои от нещата (които все още ги има) с коментар към тях.

Пижама детска (от този тип, но с други картинки вече имаме 2) - много съм доволна. Качествени, красиви, не се събират при пране. Стават и за домашна дрешка, ако е по-топло.

Пола "служебна" в черно с тънко райе в екрю. Материята не ми хареса особено - доста изкуствена и тънка ми е, но стои сравнително добре и не се мачка.

Любимата ми дънкова пола! Голям зор беше за нея, защото първо си поръчах грешен номер, та една колежка извади късмет, а аз трябваше да чакам около месец, докато пак пуснат и моя номер. Ноооо, вече си я нося с кеф. Simple Smile

Спортен пуловер и жилетка за мъж ми.
Излязоха добри попадения и на живо изглеждат доста по-добре всъщност. Пуловерът е основно акрил, топлел зверски. Жилетката е памучна (аз не съм фен особено), но той е доволен. За дънки е идеална, де!

Жилетката е като тази , но в бяло, черно и червено.

Суитчър и пуловер за сина ми. Стават!
Суитчъръте такъв, но в бежово.
Пуловерът е памучен, тъмносин с червен надпис, стои леко избелял, на дънки е перфектен! Обаче вече не го намирам в сайта.
А! И този комплект шапка и шал.  И от тях съм доволна.

За мен си накупих сака. Никое не ме разочарова. Особено и като излязоха на намаление!  Mr. Green
 - това би трябвало да е "ледено кафяво"  Mr. Green
Такова черно и същото в бежово.
И това - най-любимото ми!

Взех си такава рокля-пуловер. Много е добра! Топли безобразно и може да се носи както на панталон, така и самостоятелно.

Този пуловер пак в кафяво - става!
Пуловер като този, в сиво - голяма грешка. Не ме кафи хич. Памучен, грубее, не го препоръчвам.

# 26
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Трябва да знаете, че ако поръчката ви надхвърля 45Е ви се начислява ДДС / поне аз така разбрах/ .

това се отнася за страни извън ЕС. В случая не е вярно, защото идват от Франция, така че това ограничение не съществува.

# 27
  • Мнения: 750
Продължавам в нов постинг, че оня стана много дълъг.

Този комплект от потник и жилетка също ми е много любим.  Но вероятно защото моят комплект е от зинмата колекция, потникът е с кръгло деколте, а не като това тук.

Заради него си купих и розово бельо - ей такава шапка за близначките  и понеже нямаше кюлоти мой размер от таз` серия, си взех ей такива . И от тези в бяло също съм много доволна .

За Коледа купих страхотни коледни лампички и една украса за маса от органза, в която също имаше вградени лампички.


Имам и такава анцуг-пижама. Също е добра.

Ей такава "кънтри" риза. Добра.
И ей такава гадост! , че и барабар с колани уж като нея, пък те различни се оказаха. Ужас! Embarassed Още се чудя с кой акъл въобще я поръчах.

От тази жилетка съм много доволна, защото имам и подобна блуза пак с бродерия и такава бейзболна шапка (кафява с бродерия) и стана супер комбинация.

Ето такъв комплект хавлии за баня  всякакви размери. Добри са, нищо че са сравнително тънки. Попиват добре и идеално ми се връзват на банята.

И ей такваз ризка си взех , ама черна, че нямаше в екрю за съжаление. И така става.

Сега си чакам трепетно ей тези панталони, че съм синамислила едно тУалетче и едно коланче също чака. Ама днес докаторовех по линковете, май пак ще трябва да поръчвам ...  Embarassed Много ме дразни тоя сайт, ейййй!

Дааа, сега като им гледам цените по време на намаленията направо се ядосвам! Трябва да се чакат намаленията в тоя сайт! ОСНОВНО ПРАВИЛО! Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 1 320
Ооооо Спаске.....  #2gunfire  Завиждам ти!

# 29
  • Мнения: 6 039
поръчвала съм си

само да споделя, че детските обувки са с 1 номер по гомеи
наприме 22, отговаря на 23

Общи условия

Активация на акаунт