Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

в мъжки прегръдки

Знае ли някой как се нарича липсата на препуциум ( май така се наричаше кожичката, която покрива главичката на пениса) и дали това може да създаде здравословен проблем в бъдеще?
Въобще трябва ли да се прави нещо по въпроса?
Да поясня - пениса е като обрязан.
Цитирай
Нима мислиш, че обрязаните имат проблеми?Та те не са никак малко!... newsm03
Цитирай
Не би трябвало да бъде проблем, та нали много мъже ги обрязват било заради религия , било по здравословни причини. За всеки случай с консултирай с детски уролог. Аз моя малкия ще го водя утре при д-р Момчилов в детската урология на "Пирогов". Много е добър и разчитам да ми реши проблема с т. нар. асансьорни тестиси.
Цитирай

в мъжки прегръдки

При този лекар с направление ли отивате или платено? Понеже нашата лекарка нещо се стиска с направлнеията.
Цитирай
Аз рядко ползвам направления, защото не ми се занимава. Ходя на свободен прием. Когато оправя пишката на малкия ми взе 20 лв. Можеш да го намериш всеки ден в кабинета на детска урологична клиника на "Пирогов" / в двора на болницата" към 12 часа.
Цитирай
В урологията в Пирогов се ходи без направление.Това с плащането е голяма грешка!!!!Този Момчилов недай си боже да се наложи да те оперира 400лв. не ти мърдат.Моето момче го оперираха преди 2г. в това кошмарно отделение-оперира го д-р Такова и не е взела нито стотинка -гарантирам че никога не би взела.
Цитирай

Варна

Мила, за твоя случай съм сигурна че няма проблем ама за твое успокоение заведи го на уролог. А може ли някой да ми каже до каква възраст трябва тази кожичка да се отдръпне напълно от главичката на пишлето?
Цитирай
За д-р момчилов съвсем не сте прави. Току що серъщам от него. Длава богу, на моя малкия нищо му няма, става въпрос за т. нар. асансьорни тестиси,у както каза педиатърката. И Момчилов ми взе само 10 лв. аз досега съм много доволна от него.
Цитирай

в мъжки прегръдки

На големия ми син дръпнаха кожичката на 6 месеца. А знам че е по-добре преди годинка, за да не разбира още какво става и да не се травмира. В Канада обаче знам че ги дърпат след като децата навършат 2 години и операцията не влиза в здравните им осигуровки.
Цитирай
Нашата лекарка каза, че кожичката трябва да се дръпне да навършване на 2г.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.