Давате ли вода?

  • 1 702
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
аз съм на твърдото мнение, че почне ли да приема твърда храна, детето ки има нужда от вода! Naughty всъщтност, то само си показва...

# 31
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Давам, да. Шушката обича да пие водичка и не бих я лишавала от това.

Моя син пие вода като смок.Всичко каквото му дам изпива.Било сокче, вода, чайче,не отказва на нищо.Мисля че,трябва да приемат течности за да им се прочистват бъбреците,и да работят по добре.

И ние сме така!

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 115
Не давах вода. Започнах да предлагам едва, когато захраних с твърда храна. Дъщеря ми пропи вода чак когато стана на 1г. и 2 м.

# 33
  • Мнения: 2 381
Предлагах, но отказваше.Вода пропи към 11 месец чак.Кърмя на поискване.

# 34
  • Мнения: 374
Да, давам и понеже я недолюбва, понякога му бутам насила шишето. Смятам, че трябва да пие вода.

# 35
  • Мнения: 214
Аз на мойта принцеса и предлагам на 3дин и изпива по 30мл на ден и чесно казно и се мръщи на водата

# 36
  • Мнения: 117
Да, давам и понеже я недолюбва, понякога му бутам насила шишето. Смятам, че трябва да пие вода.
Peace

# 37
  • Мнения: 83
Пробвах да и давам вода но не пиеше. Сега и давам чай от билки но и от него не пие много. Според мен докато е на кърма не е нужно да пие вода.

# 38
  • Мнения: 1 559
Предлагам вода откакто захраних (на 6,5 месеца).  До към годинката не искаше да я близне, въпреки летните жеги (тогава непрекъснато беше залепен за мен да суче). От скоро пропи, въпреки че количествата все още са символични.

# 39
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Синът ми беше изключително кърмено бебе до 5,5 м, вода не съм предлагала въобще. Започнах да предлагам като го захраних, но засега почти не пие.

# 40
  • Мнения: 151
Крис е на почти 2 месеца и си пие с удоволствие вода,стига да има кои да се сеща да му я дава.От самото начало е на АМ и педито каза 4е трябва да пие повече вода отколкото ако е на кърма,но уви ако му се събере 50мл. ще се радвам,но какво да направя като той предимно си спи.Кога да му давам вода?!!!

# 41
  • Мнения: 68
Да, даваме вода, въпреки че ни казваха да не сме давали....

# 42
  • Мнения: 2 897
Докато не се захрани беше само на кърма.  Peace

И при нас така Peace

# 43
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Пробвах да давам вода но отговора беше  Sick
сега сме само на кърма и някой пък се лъжем с някакво чайче, но това в изключителни случаи!

# 44
  • София
  • Мнения: 3 064
Рядко чай на Хипп, обикновено като го оставям за два-три часа на някоя от бабите и нямам изцедена кърма. Но като сме си заедно почти никога. Чиста вода не съм и пробвала - не виждам смисъл.

Общи условия

Активация на акаунт