Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора
на 10 месеца е бебо и трябва да въведа кисело мляко. Каква марка да бъде? Педито ни каза Данон или Верея, но аз се притеснявам от тях.
Цитирай

Бургас

За Вереята не знам,но Данона вече и аз не го ям.Давам Елена 2% /не намирам 3,6%/,или Бор Чвор 3,6%,но това се случи след годинката.
Цитирай

какво му е на Данон-а  newsm78 прочетох доста негативни мнения за него ,но не мога да разбера защо.... Rolling Eyes
аз давам Данон!
Цитирай

София

Ето тук може да прочетеш някои неща за млеката:
http://www.bnap.org/?p=89

Аз давам Елена 3,6%.
Цитирай

Плевен

Въведох около 11 месец. Давам Герма, Верея или Бор чвор.
Цитирай

Пловдив

Аз давам Бор чвор или Елена. Въведох киселото  мляко в 11 месец.
Цитирай

Давам Елена 2% /не намирам 3,6%/,или Бор Чвор 3,6%,но това се случи след годинката.
Давайте от млякото Елена това само с 2%. В него единствено не се слагат изкусвени закваски, при другите с по-висока масленост се слагат допълнително някакви химии, за да достигнат този процент.
Това го знам от хора, които работят там.
Цитирай

ДОБРИЧ

Аз започнах да давам към 7мес кис. мляко без значение марката, а след това започнах да му давам домашно подквасено мляко. Smile
Цитирай

Хасково

на 10 месеца е бебо и трябва да въведа кисело мляко. Каква марка да бъде? Педито ни каза Данон или Верея, но аз се притеснявам от тях.
Защо да трябва да въвеждаш кисело мляко. Ако искаш това вече е друг въпрос. Аз пробвах с родопея и някои други марки, беба не ги одобри изобщо.
Цитирай

СОФИЯ

Давам Елена 2%.
Цитирай

На баба-2,5% давам.
Цитирай

Белгия/София

Киселото мляко за децата трябва да е с масленост 3,6%
Цитирай
Благодаря Ви ще пробвам с Елена 2%. От доста места чувам много положителни отзиви за Бор Чвор и Герма, но мисля, че тези марки са от скоро, а Елена все пак е по-отдавна.
Цитирай
а на въпроса защо се налага - докторката каза сутрин да редувам попарата /сухар, сирене и масло/ с кисело мляко и бисквити.
Цитирай

Аз давам БорЧор 3.6%  Very Happy

а на въпроса защо се налага - докторката каза сутрин да редувам попарата /сухар, сирене и масло/ с кисело мляко и бисквити.

Не се налага, защото киселото мляко се въвежда след 1 г.  Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора