какво да използвам

  • 523
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте момичета!
Ще ви помоля за съвет. newsm78Немога да определя вида на кожата си/на лицето/На места е мазна на места по суха.Склонна към поява на пъпки.С каквото и да я намажа ефект няма #Cussing outВчера ходих на дерматолог дано тя да каже какво да правя ,че да придобия вид на изглед ама пак дърво #Cussing out
Бихте ли ме посъветвали каква козметика да ползвам/медицинска/Във всички аптеки -мостри винаги няма Twisted EvilЗа цената съм склонна да дам дори и повечко но да има ефект ThinkingНа всички едно голямо мерси smile3525 smile3525

# 1
  • Мнения: 1 564
Според мен кожата ти е смесена и трябва да търсиш продукти за такава кожа. Peace

# 2
  • Мнения: 2 926
Ами според мен кожта ти е `смесен тип` newsm78

# 3
  • Мнения: 171
Една позната наскоро ми каза, че е много доволна от "Скинорен"/лечебен крем/ - продава се в аптеките. Прочети първо листовката и предцени дали е подходящ за теб. Peace

# 4
  • Мнения: 1 952
Една позната наскоро ми каза, че е много доволна от "Скинорен"/лечебен крем/ - продава се в аптеките. Прочети първо листовката и предцени дали е подходящ за теб. Peace

Според мен Скинорен е за акне, по-тежки форми, а тука случаят не е такъв.

# 5
  • Мнения: 4 164
Според мен кожата ти е смесена и трябва да търсиш продукти за такава кожа. Peace
  bouquet

# 6
  • Мнения: 144
Ако желаеш, може да попиташ Веси и Амадис в темата за Талодерма  Peace
моята кожа също е смесена, склонна към образуване на комедони, но аз съм доволна от продуктите им!
Успех в борбата - нужно е търпение и постоянство  Hug

Общи условия

Активация на акаунт