Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 68 отговора

Бургас

Преди време бях чела тест или изследване за това какъв тип чанти носят жените, според характера си Flutter Оказа се, че кокетките носят малки, компактни чантички, а самоуверените и амбициозни мадами- големи Crazy
    И да ви споделя, според мои наблюдения е вярно Peace
Вие какво мислите?

Ще се радвам и на снимки, тия дни съм на вълна чанти Rolling Eyes
Цитирай

Аз съм маниачка на тема чанти, ама обясненията за големината не ми си връзват. От известно време си купувам много малки чанти, в които нося само телефон и ключове. Но пък имам и доста големи чанти, които се чудя с какво да напълня. Обичам големите чанти, харесва ми как седят, но напоследък не мога да си харесам голяма чанта, все ми простеят нещо.
Ако някой покаже някоя снимчица с идея, няма да е зле.
Цитирай

София

Ами незнам...Аз нося малки чантички,ама да съм чак кокетка... newsm78
Цитирай
Сега на мода са големите чанти:
Цитирай

weltweit

Аз нося голяма чанта Mr. Green
Събира освен ключове,телефон и портмоне - чадър, несесер, очила, мокри кърпички, сухи кърпички и т.н. Абе събира всичко, от което имам нужда и съм много доволна. Малка чанта в ежедневието - кошмар, не си представям просто #Crazy Малки чанти ползвам само за по-специални събирания и заведения - те наистина са по-кокетни Blush
Цитирай

София, център

Ами моите като една с една не си приличат, нито по размер нито по цвят newsm78
Цитирай

Бургас

Ами моите като една с една не си приличат, нито по размер нито по цвят newsm78

Сигурно имаш афинитет към определени Wink
Цитирай

В полите на Пирин планина

Аз не харесвам големи чанти.  Бих казала, че си купувам средни по размер чанти - слагам вътре освен ключове и телефон, несесер с някои гримове, портмоне, кърпички...

За мен големите чанти подхождат на по-високи жени. Ниските жени се "скъсяват" визуално от тях  Cool
Цитирай

София / Пловдив

Нося предимно големи чанти, тип торби.
Имам една – две по – компактни и мънички, но рядко ги слагам.
Имам една малка, тип портмоне, но нея пък я нося само на официални случаи и определено не ми стига да нося само телефон и ключове  Wink
Цитирай

Sofia

Предпочитам средни към малки.
Големите ми изглеждат като дисаги.
Чантата трябва да се съобрази и с физиката - не върви на крехка женичка чанта-куфар, нито на едра жена миниатюрно чанте да контрастира със задните й габарити.
Цитирай

Бургас Славейков

Моята чанта от 7 месеца насам е чантата на количката на малката:35: 35 35, сериозно - харесвам големи чанти, но не ми подхождат, защото съм доста ниска и затова нося средни по размер, които също събират доста неща bowuu
Цитирай

Sofia

Аз нося голяма чанта Mr. Green
Събира освен ключове,телефон и портмоне - чадър, несесер, очила, мокри кърпички, сухи кърпички и т.н. Абе събира всичко, от което имам нужда и съм много доволна. Малка чанта в ежедневието - кошмар, не си представям просто #Crazy Малки чанти ползвам само за по-специални събирания и заведения - те наистина са по-кокетни Blush

И аз така  Very Happy, за ежедневието залагам на практичността определено, не обичам да се "нося" с найлонови торбички, в които е част от съдържанието на дамската чанта поради липса на място в нея  Twisted Evil
Цитирай

София

Аз харесвам малки чанти, но също и големи  Mr. Green Най не са ми на сърце средната големина.
Цитирай

София

Обичам чантите !  Love  Купувам си всякакви- големи, малки, с кожи , с цветя, елегантни, кичозни.
Но най-много предпочитам големите чанти, пълни с всевъзможни неща вътре.  Peace
Цитирай

София

Обичам два вида чанти - големи, от естествена кожа, без катарами, пайети, копчета, големи ципове и т.н. Кефят ме класическите, изчистени модели. Другия вид, който ме кефи са по-спортните, по-меки, по-неглиже, може и раници. Мразя малки чанти - непрекъснато влача с мен огромно потртмоне, несесери, визитки, ключовете на св. Петър, документи А4, дъвки, кърпички... Малките чанти просто не ми вършат работа, та те събират колкото моето портмоне само...  Confused
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 68 отговора