Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

„Ако обичате децата си дайте им криле, а не корени.С криле те ще полетят и ще намерят своите корени"

Здравейте преди месец ми откриха киста на бъбрека.
 За сега ме успокоиха,че няма проблеми защото е само 2см. и след 6 месеца да ходя на контролен преглед . Въпреки това аз ежедневно имам болки от страна на бъбрека с кистата. (не е внушение защото ги имах и преди да ми я открият).Искам да ви попитам знае ли някой дали се лекува без оперативна намеса? И къде мога да получа по-вече информация за киста на бъбрека?
Цитирай

Незнам как се лекува неоперативно. Трябва да се следи. За по-големи съм чувала, че се изтегля течността, но после май пак се пълнели. Търси добри специалисти.
Цитирай
Здравейте преди месец ми откриха киста на бъбрека.
 За сега ме успокоиха,че няма проблеми защото е само 2см. и след 6 месеца да ходя на контролен преглед . Въпреки това аз ежедневно имам болки от страна на бъбрека с кистата. (не е внушение защото ги имах и преди да ми я открият).Искам да ви попитам знае ли някой дали се лекува без оперативна намеса? И къде мога да получа по-вече информация за киста на бъбрека?
Здравеите.Моля ви за помощ.На дъщеря ми-тя е на 15г. днес и откриха киста на бъбрека7мм.Стана след като я блъсна кола днес и при изследванията на ехограф в шокова зала го открили.Моля ви пишете ми откъде да взема повече информация за кистата и ако сте научили вие повече ми пишете.Как се лекува?Пишете ми на емайла.Ще ви бъда благодарна.cveti_sl.bg@abv.bg
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.