Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 71 отговора
Време е да се подготвим за утрешния лунен ден (първа четвърт) -  24 февруари 9:56.  Има ли желаещи?
Цитирай

Има  Laughing Айде успех на всички желаещи!
Цитирай

София

Аз и без това не ям, така че съм на линия...
Нали може фреш, защото като подарък за устисканото гладуване до момента съм си обещала фреш моркови и целина утре??? newsm78 newsm78
Цитирай

Варна

Аз съм на линия Peace
Цитирай

Бургас Славейков

Записвам се и аз Peace
Цитирай

Напоследък все забравях,но утре съм с вас.Продължава до 9,56 в неделя нали?
Цитирай

„Ако обичате децата си дайте им криле, а не корени.С криле те ще полетят и ще намерят своите корени"

този път и аз съм с вас Peace
Цитирай

Момичета и аз съм с вас  Peace
Цитирай

И аз да се запиша  Peace
Цитирай

Този път сигурно ще пропусна - до вечерта ще изкарам без проблем, но вечерта сме канени на Тодоровден - няма начин да не си пощипна оттук-оттам по нещо  Mr. Green
Цитирай

Здравейте и от мен момичета Smile Реших и аз да се включа, но ако може да ми дадеде малко повече инфо за това какво точно представлява лунната диета? Аз съм чувала, че се прави по пълнолуние ThinkingКажете ми какво може да се пие и яде и до колко часа, че незнам EmbarassedА дали наистина има ефект? 
Цитирай

Ето тук може да видиш за какво става дума:
http://thedoor.free.bg/dieta1.htm
Цитирай

Айде лунатици, с вас съм тази седмица! Пък да видим 'кво ще става. Утре вечер трудно ще издържа, ама колкото - толкова.  Laughing

P.S. Искам да помоля ако някой има датите за цялата година да ги пусне моля.   bouquet
Цитирай

Успех на всички, които се включват в утрешната лунна диета   bouquet
    Този път ще пропусна и то по един страхотен повод - малката Емичка има рожден ден, навършва една годинка   party041! За никаква диета на мога и да помисля, макар че от радост стомахът ми се е свил и едва ли ще мога много-много да преглъщам каквото и да било!
    Но следващият път съм с вас!

Цитирай

София

Записвам се.  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 71 отговора