Бебешки дневник / албум / журнал

  • 9 256
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 242
ей точно този поръчах от интернет без да го разгледам предварително ooooh! (беше за подарък, а майката на която го подарих е съфорумка дано се включи тя да си каже мнението). Аз обаче бях разочарована – като въпроси не е нищо повече от другите на тази цена (любимият ми е даже по евтин), но картинките според мен са ужасни (стилът е като този на корицата)....  Peace ако някой го има може да пусне някоя снимка за ориентир  Wink
В Данет го предлагат в 3 разцветки http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1449

# 16
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
нашият е на издателство Фют - с дебелите корици. наистина е 24 страници, но е много симпатичен и  аз пиша и отстрани.
Също  Peace

# 17
  • Мнения: 2 159
много хубава идея и аз бях харесала този на Фют, но все отлагам да го взема, а вече пораснахме Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 6 441
И аз съм в чуденка какво точно да правя с този бебешки албум.От една страна ми се иска да си направя аз,но като се знам колко съм сръчна  Crazy Някак си тези 24 страници ми се струвам много малко ,за да опиша всичко около бебчо..Незнам.Записвам се в темата и ще я следя.Някой ако има идейки за саморъчно албумче да споделя-много ще ми е интересно! Grinning

# 19
  • Мнения: 568
Аз за мой срам нямам нито една снимка на беба на хартия, всички са по разни дискове и в компютъра....
С тези дигитални апарати станах голям мързел!
А и ни е второ може би затова не сме такива ентусиасти в архивирането Sunglasses
Каката има 10 ина албума и една тетрадка, в която си пишех какво се случва...и пак, когато се роди бебка2 бях забравила всичко.
Правен албум от дебела тетрадка с твърди корици с надписи и картинки е много мило нещо. Купените са излишно сладникави.

# 20
  • Мнения: 11 003
Идеята е чудесна, но май ще си купя готов. Сама няма да го направя хубав Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт