Искам отделно WC само за мен!

  • 3 391
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 953
всичко е до възпитание и навик.ако в тази къща нямат такива хигиенни навици и не им прави впечатление че тоалетната се опикава от мъжете ,то смисъла е никакъв да се мъчи момичето. единственото е директно да им каже какъв е проблема,да им обясни че не е хигиенично и т.н. та дано да я разберат.аз съм си изучила мъжете в къщи и нямам такъв проблем.
а това кой в коя къща е няма никакво значение. става въпрос за елементарна хигиена и хигиенни навици.

# 31
Сложи бележка: Моля, избърсвайте  тоалетната чиния, когато я опикаете. На стената зад тоалетната чиния - за мъже, на стената срещу толатената чиния - за жени, респективно баби.
Хеее, супер, трябва да го приложа и аз PeaceДа те успокоя, ти пак си добре, ами аз 2 пъти на ден като трябва да хвърлям и мия гърнето на бабата на мъжа ми и да забърсвам стола й.Да не ти казвам какво пък е  когато обърка тоалетния стол с обикновенния TiredАма какво да се прави, няма начин.Такъв е живота и нас това ни чака най-вероятно...ако доживеем до техните години.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 626
Това е въпрос на елементарна хигиена и въспитание,които човек усвоява още от детството си. Ако не са приучени "съквартирантите ти" на това ,трудно ще ги научиш
Казвам ТРУДНО но не и невъзможно.
Какво като си в къщата им- нямаш ли право на мнение,и то за нещо засягащо всички ви?!?!
Съвета ми е -говори с ВСИЧКИ - не само с мъжа ти,а той да им пре-предава.
Открито -и то след като си използвала тоалетната след някой НЕМЪРЛИВЕЦ заявяваш на всеуслушание какво и как си намерила там.Дори може нагледно да им го покажеш.Не ти си тази ,която трябва да се срамува,а този /тези които са оставили помещението в подобно състояние.
Ако са хора на място -ще се поправят,но ако не им направи впечатление....не виждам как ще стане насилствено-ще трябва да си продължаваш така- ти чистиш/те цапат Rolling Eyes
Пробвай-нищо не губиш според мен Hug
п.с. да уточня, аз съм гнуслива единственно от мръсни тоалетни и затова избягвам да използвам,общественни,в заведения или дори ако ходя на гости-така че напълно те разбирам-и това в дома който смяташ че е ТВОЯ ДОМ....

# 33
  • Мнения: 1 418
Имах една съседка-свекър и живее зимата при тях.
Възрастен човек,не вижда...
Направо следите остават.
Та тя в края на седмицата навираше мажът си в тоалетната да я мие.
Все пак е негов баща.
И ти можеш да накараш мъжът ти поне веднъж да се завре да измие да види за какво става въпрос.

# 34
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Категорично-няма такова нещо-като да е дошла снаха в къщата и да стане на Пепеляшка моментално.Никой на никого не е длъжен, но дори и да им е в къщата, ако тя мие и чисти-дължат и Уважение.А и поканили снаха у дома-редно е и те да се съобразяват.Какво значи кой в чия къща живее?Патриархат!Целуване на ръка и незнам си кво....мерси.... WhistlingТакива са ни условията, че все още кредита не движи нещата у нас така, както е по Света, жилищният проблем е един от най-сериозните за младото поколение, и дори да са се събрали с някои от родителите да живеят-не значи че трябва да се превръща снахата в робинята Изаура, безплатната чистачка, гледачка  и т.н.....
Амарена-не е до мъжа и-а до дядото и бабат явно...което е още по-едно е да мъжа си да почистиш.....друго е наред, по подразбиране на всеки един.Не е и до гнусливост, а някак до елементарно възпитание и уважение, при все, че хората, за които очевидно се говори са с всичкия си, а не грохнали на легло и нуждаещи се от специфични грижи.


Абсолютно  Peace

Какво нападнахте момичето  Shocked
Вие да не би да не чистите тоалетни ? Или може би това ви е най-приятното занимание, та затова така реагирате  Thinking

# 35
  • Мнения: 236
Вече повече от година живея в това семейство и не мога да свикна с това, че мъжката част от семейството така и не се е научило да си вдига седалката на тоалетната чиния когато пикае. С мъжа ми след наколко луди скандала, се оправихме, но ..... Не стига това ми сега и баба му ни е на гости малко и след нея остават едни такива ...... уфффф. Направо съм бясна в момента!!!!
При мен е подобна ситуацията с тази разлика ,че при нас бабата на мъжа е проблема да не ти казвам след себе си какви чудесии оставя,последния път щях да повърна като влезнах до тоалетна Sickужас направо нямам търпение да се преместиме,поне да знам че само аз си ползвам кенефа и няма да има изненади. #Cussing out

# 36
  • Мнения: 236
Ако живееш в къщата на хората (т.е. не е ваше жилище) е много грозно да коменираш така, да знаеш.  Naughty


Хич не е грозно,май не ти се е случвало да намериш опикана чиния и размазани ''л...а'',ако намериш независимо в коя къща живееш ще си мълчиш ли?

# 37
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ако живееш в къщата на хората (т.е. не е ваше жилище) е много грозно да коменираш така, да знаеш.  Naughty




Изобщо не си права. Как така ще е грозно да се коментира, по-грозно е да опикаеш чинията и да нямаш елементарните хигиенни навици да си я избършеш. А най-лошото е да чакаш някой да ти я избърше, а в същото време да не се стараеш да пазиш чисто и да се подиграваш с труда на чистещия  Crossing Arms

Да не говорим пък, че самата постъпка говори за простащина, немърливост и липса на елементарни хигиенни навици.

# 38
Благодаря на тези, които ме подкрепиха, а за злобните забележчици........и от тях има полза понякога, нали  thumbsup но в този случай едва ли .....
А иначе разговори по тази тема сме водили много пъти. Умишлено съм правила забележка на мъжа ми пред родителите му и съм казвала, че е признак на лошо възпитание да не си измиеш след себе си. Казвала съм също, че синовете гледат от бащите си и не искам Стели да е последовател в това отношение. Та мъжо се пооправи, но за другите.... ooooh!...а иначе са възпитани хора, с образование......но явно това няма значение в случая     
Абе кво да се прави, освен и аз да почна да пишкам като крава  Hug

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
За съжаление,това няма оправия.То си е до възпитание.Щом са свикнали да живеят като прасета ,нищо няма да ги промени.Повечето от нас живеят със семействата на мъжете си ,и има много неща, които меко казано дразнят.Съчувствам ти!

# 40
  • Мнения: 7 723
Права си да се ядосваш, поне да влагат добри чувства в цапането- ЦЪК   Laughing
 Crossing Armsааааааааа-мааа- хаааа  Crossing Arms

това е майтапче     Wink

# 41
  • Мнения: 3 611
И аz бих искала отделна тоалетна, дето ще си я полzвам само аz. Писнало ми е - таман я иzмия и да влеzе скъпоценния и... яzък ми zа труда - отдалеко се вижда какво е правил вътре....
Има ли мъже, които паzят, или всички така са научени някой да върви след тях?  #Cussing out

# 42
  • Мнения: 2 039
Ако живееш в къщата на хората (т.е. не е ваше жилище) е много грозно да коменираш така, да знаеш.  Naughty


Какво значение има къде живее,грозна е липсата на хигиена и елементарни човешки навици от страна на роднините и,а не фактът,че коментира.По-лошо щеше да бъде,ако не и правеше впечатление  Mr. GreenНе ще коментирам,ами ще побеснея  #Cussing out То така не се живее   Naughty

# 43
  • Мнения: 4 475
Аааааа, mylenka, кво е туй беее!!  Sick И посланието е просто... smile3525 Кааак можаа беее?!  smile3533

# 44
  • Мнения: 7 723
Аааааа, mylenka, кво е туй беее!!  .....

Е как какво е  #Crazy
Ако авторката намира тоалетната така, след като е използвана от цялата рода, може би няма да е толкова ядосана  Thinking
Знам ли  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт