Искам отделно WC само за мен!

  • 3 387
  • 52
  •   1
Отговори
Вече повече от година живея в това семейство и не мога да свикна с това, че мъжката част от семейството така и не се е научило да си вдига седалката на тоалетната чиния когато пикае. С мъжа ми след наколко луди скандала, се оправихме, но ..... Не стига това ми сега и баба му ни е на гости малко и след нея остават едни такива ...... уфффф. Направо съм бясна в момента!!!!

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
за една тоал. чиния чак такова кахърене и цяла тема  ooooh!

# 2
  • Мнения: 677
Подарък от мен за теб!

# 3
  • Мнения: 3 447
Май ти живееш в тяхната къща, а не те в твоята...а?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 951
Вярно е,когато е мръсна тоалетната е много нептриятно,но не се ядосвай,за толкова дребни неща.Не си заслужава.Аз живея с двама мъже и знам ,какво е да е мръсна тоалетната.Не се ядосвай!

# 5
  • Мнения: 9 990
Май не е толкова важно кой в коя къща се е натресъл, а кой мие след баби и мъже кенефа TiredАз бих си купила повечко ръкавици и белина/ ако потребителката прави това приятно упраженение там, където живее/Или бих спряла временно поне да мия.... Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 3 423
Ми създай си твое семейство
и дефинирай правилата още
в самото начало. Най-добре е
всички да сядат на чинията.

# 7
  • Мнения: 5 577
Ако живееш в къщата на хората (т.е. не е ваше жилище) е много грозно да коменираш така, да знаеш.  Naughty

# 8
  • Мнения: 9 990
Да, но е редно и да се уважава това, че някой мие кенефа/ а всички акат там, нали???/
Я потребителката да поясни-тя ли мие след опиканото и оаканото? ThinkingЩото ако не е тя-няма право да се ядосва, но ако тя всеки ден  диша белината......е в правото си....

# 9
  • София
  • Мнения: 2 958
Мдааа и на мен ми е твърде неприятно , ако някой у дома е пропуснал да  вдигне седалката....
Следва мъмрене от моя страна. Crossing Arms
Но за щастие се случва рядко. Laughing

# 10
  • Мнения: 2 388
ей, че гадно звучи  Sick
ами ако можеш - говори с хората, де...ама се съмнявам. много е деликатно.

# 11
  • Мнения: 25
представям си какво и е.аз съм изклчително гнуслива на тази тема.още повече и ако аз миех и след мен някой прави такова нещо
една моя приятелка се ядосва,защото свекър и дощъл за няколко месеца при тях(на лечение в софия) опикавал цялата тоалетна,не само чинията,ами около нея на пода.а това е такава смрад!  Sick веднъж влезнах и ми прилоша.горката тя.и само чисти и свекъра си ходи и хич не му пука.а не е болен в тази област

# 12
  • Мнения: 2 401
Ами да, много е неприятно. Аз пощръклявам от тоя навик на собствените ми мъжове, а ако трябваше и някой друг да го прави там....не знам.  Аз обаче си имам собствено кенефче. Първоначално то бе предназначено за детето, обаче   бързо бе пратено в "мъжката" тоалетна. Спрях да влизам там и вече гледам, че става все по-чиста, капака е все вдигнат.  Laughing

# 13
  • до канала
  • Мнения: 518
с риск да бъда охулена:що не им намажеш седалото с лайнушини преди те да влязат така и така ти миеш и чистиш пък може да разберат намека newsm65

# 14
  • Мнения: 1 849
Лелийй, какви неща ги вълнуват хората. Ми като искаш отделно WС ами купи си... куписи къща с две тоалетни....но ако нямаш парите и живееш в чужд дом....Като си толкова гнуслива що не си остана цял живот сама, че да не се налага да чистиш на никого и да не се налага да се съобразяваш с никого? А мислила ли си колко му е досадно на съпруга ти да върви и да оправя различни неща след теб....или ти си единствената която полагаш грижи за дома....или и той пуска теми в някой мъжки форум "Писна ми от тези женуря!!"

Общи условия

Активация на акаунт