Как бихте се справили, ако ви се случи това?

  • 3 553
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 184
Не мога да повярвам. МАШАЛА    newsm04 newsm04 newsm04

# 16
  • Мнения: 215
Такова щастие се случва изключително рядко. Да са им живи и здрави бебетата и да се радват, че това не им се случва в БГ.   bouquet

# 17
  • На село
  • Мнения: 873
Човек просто се мобилизира и свиква, после вече не му се вижда толкова трудно - а Господ си знае работата!
Много мило ми стана като разгледах снимките - цялото семейство изглеждат толкова щастливи, а майката определено не изглежда да е "съсипана" от раждане и гледане на осем деца.
Нали знаете - на този свят нищо не става случайно!

Засега сме с три (е, не наведнъж) и си ги гледаме сами...  до този момент съм претръпнала психически за пет. Кариерата ще трябва да оставя за известно време на заден план, но определено ще се справя!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 444
Това е дар божи, който не всеки заслужава, явно това семейство е заслужило щастието си.Да са им живи и здрави дечицата, те също имат нужда от крепко здраве и най-вече здрави нерви, за да ги отгледат и възпитат.Това освен безмерно щастие е и огромна отговорност.
Маринова
, да са живи и здрави и вашите три рожби.Поздравявам теб и съпруга ти за смелото решение да създадете и отгледате три дечица

# 19
  • Мнения: 1 069
Трудно!

# 20
  • Мнения: 4 629
Това не беше ли миналата година  newsm78

Незнам какво бих правила. Но знам, че дупе знае и 2 и 200. Ако ме случи ще се моля да са ми живи и здрави дечицата и Господ да ми дава сили да се справям  Praynig

# 21
  • София
  • Мнения: 11 692
Не знам как ще се справя,но това беше пуснато още миналата година.

# 22
  • Мнения: 121
Това е плодовити хора Grinning. Голям зор ще падне,голямо дундуркане! Да са живи, здрави и с много късмет newsm10

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Трудно изпитание.

# 24
  • Мнения: 3 537
Такова щастие се случва изключително рядко. Да са им живи и здрави бебетата и да се радват, че това не им се случва в БГ.   bouquet
Peace

# 25
  • Мнения: 730
С голям зор и също бих стигнала до фалит Crazy

# 26
  • Мнения: 3 674
Мисля че бебетата  са страхотни.... baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutralа и младите изглеждат happy...така че Бог е с тях. Heart EyesМисля че не е лесно...но пък е весело  family    familyи наи-важното е 4е се оби4ат. Heart Eyes

Последна редакция: сб, 17 мар 2007, 01:46 от roza66

Общи условия

Активация на акаунт