Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
простете, ако не съм за тук, но моя близка е с почти покрити от поликистози яйчници... смени доста лекари, все на часнто, лекарствата почти не действат... моля, ако някой е бил с подобен проблем, препоръчайте ми лекар. благодаря и повече усмивки пожелавам!  Hug

# 1
  • София
Здравей!
Предполагам приятелката ти е минала през хормонални изследания. Какви са последните показатели?
Сигурна съм, че е пила какви ли не медикаменти, приемала е хормони ... Просто идея - противозачатъчни с висока концентрация на хормони (след Диане 35 киста не остава; от опит говоря Mr. Green). Лечението обаче е дълго - в моя случай година и половина
Лекар търсете в някоя от големите гинекологични болници; смятам че е далеч по-добрия вариант от поликлиниките и кварталните гинекологични кабинети.
Много търпение и успех желая!

# 2
  • София
ами тя се лекува при Коларов в Св. София...точно с Диане, при нея е висок ДHEA...НО СТАВА БАВНО ЯВНО. ТЯ от това се тревожи, от няколко месеца пие, но кистите са още там... благодаря за постинга!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт