Актуално състояние на фирма...?

  • 5 020
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Има ли някакъв начин да се информирам за актуалното състояние на дадена фирма онлайн безплатно? Знам, за АПИС Регистър и Делфи, но продуктите са платени. Sad Благодаря предварително!

# 1
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Не знам да има безплатно онлайн.

# 2
  • Мнения: 31
А какъв е принципния метод тогава?

# 3
  • Мнения: 6 155
Безплатно няма Wink

# 4
  • Мнения: 1 418
Отиваш в съда и по номера на фирменото дело го вадят.
Около 7 дни е срока-5лв.

# 5
  • Мнения: 31
ЗА съжаление не знам фирменото дело... Sad Как бих могла да го разбера? А по булстат не става ли?

# 6
  • Мнения: 6 206
Хвани някой познат с Апис да ти го провери щом Апис ти върши работа

# 7
  • Варна
  • Мнения: 25 229
ЗА съжаление не знам фирменото дело... Sad Как бих могла да го разбера? А по булстат не става ли?

Мисля че става - това е публичен регистър. На мен веднъж ми дадоха информация за една фирма, която ме интересуваше, на момента и даже пари не ми взеха - явно съм случила на служител Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 006
За 15 мин. можеш да извадиш актуално състояние на фирма срещу 12 лв. Получаваш и фактура, ако ти е необходима. Цената май беше за повече от един екземпляр. Вадят ги по Булстат на фирмата.

Ако си в София, отиди в Делфи. Намира се от лявата страна на сградата на Статистиката, на пам.Левски. Работят от 8,00 ч. сутринта, ако не бъркам.

Имам спомени обаче, че удостоверенията, които издават не важат за някои специфични случаи. От Делфи важат пред общински и градски разни инстанции, банки и митници. Може и при други случаи да вършат работа, но на мен за тази цел ми трябваха. Е много точна информация ти дадох  ooooh!...Мисля, че Делфи имат сайт, потърси и разгледай.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 605
ЗА съжаление не знам фирменото дело... Sad Как бих могла да го разбера? А по булстат не става ли?
Пусни ми на ЛС булстата и ще ти го проверя веднага

# 10
  • Мнения: 41
Отиваш в съда, казваш номера на фирменото дело/ можеш да го вземеш от съдебното решение/, плащаш 11 или 13 лв и след 24 часа си го вземаш.

Общи условия

Активация на акаунт