Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

у дома

Решили сме да почваме с опитите за второ бебче, но тая зима ни е много болнава.  Rolling Eyes Или малката /покрай тая ясла/, или аз или татито, все има някой болен. Все пием нещо- прахчета, сиропи и АБ даже понякога , ooooh! ето аз моя го свърших преди 3 дни.
Та това ми е чуденката- седмица, две дали стигат на организма да се пречисти от приетите химии?  newsm78
« Последна редакция: пт, 23 фев 2007, 23:24 от Кари »
Цитирай

у дома

Няма ли кой да ми отговори? Crying or Very sad
Цитирай

Стара Загора

Моето бебче е станало 3 седмици след свършването на антибиотика, надявам се да няма проблем. Все пак и като бременни на някои жени им се налага да пият антибиотик.
една скорошна тема, макар че и по нея няма много отговори
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=167915.0
« Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 16:23 от tanya_p »
Цитирай

у дома

Благодаря ти.  Peace
Цитирай

Лом

Мисля , че една до две седмици са достатъчни. Всъщност зависи много от антибиотика. Има медикаменти, които се приемат за кратък период от време , натрупват се в тъканите и после се излъчват в  организма продължение на няколко дни.
Цитирай

София

теоретично за около 30 дни се изчиства антибиотика от организма ...
Кога ти се пада овулацията? Ако си пропуснала периода на овулация до следващия месец ще си чиста!
Успех!
Цитирай

Mediterraneo

Ами не е нито 1-2 седмици, нито дори месец. За да се изчисти напълно организмът от АБ са необходими 7-8 !!! месеца... Това е последното, което четох и после по стечение на обстоятелствата беше потвърдено от двама лекари.

Кари, много яко, че започвате да работите за второ бебе! Според мен не е необходимо да чакаш толкова време. Действайте!
Цитирай

Разград

Моето момче е заченато точно 3 дни след приключването на антибиотика.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.