Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 242 отговора

София

На мен най-много ми харесват душ геловете на Fa с кокос,с ванилия и мед и с горски плодове. Wink  bouquet
Цитирай

bouquet Еййй kiticat пак изби рибата  Hug Hug Hug Браво за хубавата тема   bouquet

Любимият ми душ гел е мъжкия на GILLETTE (не съм го виждала от 2 години в България) + мъжкия DENIM също   bouquet

Ако ползвам женски, то нещо с аромат на лавандула или кокос   bouquet
Цитирай

София

bouquet Еййй kiticat пак изби рибата  Hug Hug Hug Браво за хубавата тема   bouquet

Любимият ми душ гел е мъжкия на GILLETTE (не съм го виждала от 2 години в България) + мъжкия DENIM също   bouquet

Ако ползвам женски, то нещо с аромат на лавандула или кокос   bouquet
Много ти благодаря за похвалата.Аз пък никога през живота си не съм използвала мъжки душ гел. Thinking
Цитирай

София

моя е на crabtree-evelin, също ги няма в БГ, освен в хилтън
Цитирай

София

Обикновенно ползвам душ-гела към парфюма, който ползвам.
Цитирай

uk-kent

Peace
в момента poison на Dior
Цитирай

В момента ползвам на AVON един лилав... малко бие на мъжки аромат,но ми харесва  Smile
Цитирай

София

COTTAGE сякаш. Thinking
Онзи ден мернах в Римедиума някакви нови (не бях ходила скоро, така че може и да не са) душ гелчета, в малки шишенца ... попаднах на аромат "дива ягода". Мисля да си взема и да ги пробвам. Peace
Цитирай

на 3 градуса от адът

Peace
Цитирай

wild southwest

напоследък ADIDAS, иначе COTTAGE
Цитирай

БУРГАС

На мен най-много ми харесват душ геловете на Fa с кокос,с ванилия и мед и с горски плодове. Wink  bouquet
И аз най-често ползвам на "Фа".Също и "Ейвън". Laughing
Цитирай

Пловдив

Любимият ми е Елви на Орифлейм. Има невероятен аромат на момина сълза. Много нежно ухание и доста трайно остава по кожата.
Цитирай

и на мен много ми харесват. и за тази смешна цена са много качествени. въобще не ми се изсушава кожата дори и от гелообразните фа. ползвала съм на ейвън /кожата ми става чак на люспи/, на котидж, които също са хубави но са двойно по-скъпи от фа, а качеството им е същото.
фа са страхотни.
аз също ползвам мъжки душ гелове, на мъжа ми за разнообразие Very Happy
Цитирай

Все някъде

Авен с колд крем.
Цитирай

София

и на мен много ми харесват. и за тази смешна цена са много качествени. въобще не ми се изсушава кожата дори и от гелообразните фа. ползвала съм на ейвън /кожата ми става чак на люспи/, на котидж, които също са хубави но са двойно по-скъпи от фа, а качеството им е същото.
фа са страхотни.
аз също ползвам мъжки душ гелове, на мъжа ми за разнообразие Very Happy

Напълно съм съгласна с теб.  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 242 отговора