Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 фев. 2007, 10:13 ч.

съвет

• 1 167
  • 13
  •   1
Отговори
  • софия
Здравйте!Аз от много време не съм писала,по-точно от последната ми заблуда за бременност:( Cryсега пак съм в същото положение,но този път няма да бързам с прибързани изводи StopИскам да ви помоля за съвет:в момента съм на 1ви ден закъснение и нямам имам ама много слаби признаци за пмс(нетипично за мен)никакви пъпки или по-силни болки,само леки придърпвания в яйчниците!датата на последният ми цикъл беше 26.01 а имам 28 дневен цикъл!Около датата на ов бебеправихме или поне така си спомням!И въпросът ми е кога да си направя тест за бременност!не искам пак да се разочаровам Cryблагодаря на всички предварително и успех в бебеправенето  luvbed и стискам палци на всички да pregnant!целувки и  Hug от мен и на всички newsm51

# 1
  • БУРГАС
Здравей, Николета! Според мен можеш да си направиш тест, щом имаш закъснение! Би трябвало да ти покаже, но дори и да е отрицателен не трябва да се разочароваш, защото понякога тестовете отчитат по-късно. Зависи от концентрацията на хормона в урината. Така че моя съвет е - направи си тест!

# 2
  • София
Щом имаш закъснение можеш да направиш вече.

# 3
Когато ми закъсня преди 8 месеца Wink, си направих тест на 4-тия ден от закъснението и беше отрицателен. На 18-тия ден все още нямах цикъл и повторих теста, този път беше положителен!
През цялото време между двата теста имах леки болки в яйчниците и гърдите, подут стомах и слабо бяло течение.
Успех!!! Peace

# 4
  • София
Здравей,Николета!И на мен последният ми цикъл беше на 26.01. и е точно на 28 дни.Направих си тест първият ден след закъснението,който показа втората чертичка много бледа.Смятам да повторя теста,въпреки че съм сигурна за резултата. newsm10         Надявам се и при теб да е така! stork-boy

# 5
  • софия
благодаря на всички ви!май ще се престраша и аз да направя тест стискайте палци за EFPей сега ще претичкам до аптеката и после ще пиша!svetul4ica честито и лека и безпроблемна бременност!

# 6
  • софия
пак съм аз!взех си унимарк и резултата е една чертичка Cryявно ще си чакам лелката!благодаря на всички за подкрепата и само хубави новини и радости ви пожелавам  bouquet

# 7
  • БУРГАС
Е, не се отчайвай, Николета! Нали си прочела това:
Когато ми закъсня преди 8 месеца Wink, си направих тест на 4-тия ден от закъснението и беше отрицателен. На 18-тия ден все още нямах цикъл и повторих теста, този път беше положителен!
През цялото време между двата теста имах леки болки в яйчниците и гърдите, подут стомах и слабо бяло течение.
Успех!!! Peace
Щом няма лелка, има надежда! Просто повтори теста след няколко дни, ако все още ти закъснява! Успех! Стискам палци!

# 8
 fingerscrossed

# 9
  • София
Не се отчайвай - нов цикъл, нов късмет    Wink

# 10
  • София
николета,
и при мен първият път ми излезе 1 чертичка - 1 -2 дни от закъснението.
обаче гледай  в аватара ми каква чертичка стана после! Peace
стискам палци.

# 11
Здравейте.
Аз си правех тест още в първия ден като ми закъснееше.Така се случи,че след като направих теста и се появи една чертичка ,не го бях изхвърлила и след няколко часа когато го взех да го изхвърля и го погледнах съвсем леко се забелязваше втората чертичка.Това ми се случи при втората и трета бременност.
Желая ти успех.

# 12
  • софия
здравейте!още няма лелка ама аз няма да бързам с тестове!благодаря за подкрепата и дано да не идва този месец!благодаря ви!като направя тест ще пиша пак или пък като ми дойде лелката!и още веднъж благодаря на всички ви!много сте мили

# 13
Николета, щом няма лелка, то има надежда. Изчакай още 2 дена и повтори теста или направи направо кръвен, той ще ти покаже верен резултат със сигурност. Стискам палци да се похвалиш много скоро  Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт