Задължение или удоволствие?

  • 3 300
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 959
Удоволствие  е за мен да майстоиря разни неща в кухнята.Мога да прекарам цял ден в кухнята

# 16
  • Мнения: 11 747
Удоволствие! PeaceИ аз мога да кажа,че това ми е хобито!
Ако някога съм уморена или нямам желание - просто не го правя!

# 17
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Повече от удоволствие, направо не се свъртам на едно място.
Ето сега, всичко е наготвено, пак ме човърка какво още да направя, че имам много прясно мляко. Вместо да легна да почивам аз все в кухнята се мотая Crazy.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 576
Предимно удивилствие. Е имам и моменти дето ми писва и просто преставам да го права докето ми дойде пак мерака!

# 19
  • Мнения: 946
При все,че свеки готви в повечето случай когато аз го правя е за удоволствие   chef

# 20
  • София
  • Мнения: 10 825
Удоволствие. Готвя само когато съм на кеф, никой не ме задължава и никой не се цупи ако няма нищо сготвено

# 21
  • Мнения: 910
Готвя с удоволствие,но когато съм уморена става и задължение!

# 22
  • София
  • Мнения: 35 935
С удоволствие сладки неща, понякога по задължение - солени

# 23
  • Мнения: 8 917
Като имам време  - удоволствие, като нямам - задължение когато реша все пак да  сготвя нещо Wink

# 24
  • Мнения: 12
определено задължение, ако има как никога няма да готвя макар че доста добре се справям
единственото което ме мотивира да готвя е че все пак се опитвам да се храним здравословно

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 789
В моя случай и двете  Laughing, защото ми е задължение, което правя с удоволствие bowuu

И при мен е така, само че не винаги готвя с удоволствие (когато в кухнята е кучи студ)

# 26
  • Добрич
  • Мнения: 298
Удоволствие. Готвя само когато съм на кеф, никой не ме задължава и никой не се цупи ако няма нищо сготвено
и при мен е така Peace cook cook

# 27
  • Ст.Загора
  • Мнения: 678
 През седмицата задължение, в събота и неделя удоволствие.

# 28
  • Мнения: 844
Удоволствие когато имам необходимото време, и задължение когато се чувствам изморена и разполагам с малко време. Но в повечето случаи е удоволствие!

# 29
  • Мнения: 3 367
навик и възпитание; майка ми винаги готвеше,не намирам полуготовата и тейк аут храна за добра за нас и децата и така си и готвя ден след ден..по никакъв на1ин не ми е хоби,бих 1ела или спала вместо да дробя лук,но не е беда голяма,..

Общи условия

Активация на акаунт