Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Какво се прави с точките на продуктите на фиксовете на МАГИ?
Цитирай

София

Peace  http://www.maggi.bg/maggi/membership.html може би тук ще има повече информация
Цитирай

Варна

От време на време - май около един път годишно обявяват че ако изпратите определен брой точки може да получите някакъв подарък или участвате в томбола също за някакъв подарък Smile
Аз имам от такива участия една метална кутия и една купичка за супа с логото на МАГИ
Цитирай

София

Peace  http://www.maggi.bg/maggi/membership.html може би тук ще има повече информация

Имам приятелка, член на този клуб. Изпрати там 7 празни опаковки и след това започна да си получава списанието. Разглеждала съм МАГГИ Клуб веднъж и видях, че на една страница има някакви неща - купички, чинии и т.н - които се поръчват с тези точки,е дин вид "заплащат" се само с точките
Цитирай

Варна

От време на време - май около един път годишно обявяват че ако изпратите определен брой точки може да получите някакъв подарък или участвате в томбола също за някакъв подарък Smile
Аз имам от такива участия една метална кутия и една купичка за супа с логото на МАГИ
И аз имам 4 купички,4 метални кутии.Събирам си точките  през годината и като видя в сайта или по телевизията,че има томбола-веднага ги изпращам smile3523Обикновено първите 500 печелят
Цитирай

Пловдив

Аз събирам, събирам,... но никога не пращам ... и като ми писне ги хвърлям ... после пак отначало ... а доста често ползвам техните продукти  Smile
Цитирай

аз получавам тяхното списание - абонамента ставаше като се пратят определен брой точки и си напишеш точния адрес. списанието е безплатно и не е лошо. аз случайно разбрах ровейки из сайта им.
Цитирай

Варна

За абонамент на списанието се изпращат седем броя празни пакетчета на MAGGI продукти-няма значение какви,трите имена и точен адрес Peace
Цитирай

Аз събирам, събирам,... но никога не пращам ... и като ми писне ги хвърлям ... после пак отначало ... а доста често ползвам техните продукти  Smile
И аз така Rolling Eyes .
Цитирай

Варна

За абонамент на списанието се изпращат седем броя празни пакетчета на MAGGI продукти-няма значение какви,трите имена и точен адрес Peace

Хубаво ли е списанието?
Цитирай

BG

Аз имам около 50 събрани кутийки с точки от бульончетата.
Ако изпратя 7 от тях ще стана ли член на клуба или трябва да изпратя опаковки от фиксове?
Цитирай

София, център

ха, аз пък хвърлях опаковките, сега ще започна да събирам Smile
Цитирай

София /Абсурдистан

И аз ги извърлях до сега, ама ще взема да ги посъбера малко. Какво има в списанието?
Цитирай

Варна

В сайта пише,че началото на декември ще има нова игра с точките HugАз си ги събирам в една кутия от обувки и доста се натрупаха.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.