Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Сдружение "Настоящи и бъдещи майки"
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Мнения: 166
Искам да попитам:

1. дали еднократната помощ  за раждане на дете (200 лв.) е доход, който се обявява в данъчната декларация по чл.41 от ЗОДФЛ?

2. Синът ми е роден през октомври 2006. Мога ли да ползвам намаляване на данъчното задължение за дете за 2006?


Благодаря и лек ден
Цитирай

София

Мнения: 3 835
1. не
2. да
Цитирай

Все още в къщи, но скоро може и в лудницата

Мнения: 8 230
Искам да попитам:

1. дали еднократната помощ  за раждане на дете (200 лв.) е доход, който се обявява в данъчната декларация по чл.41 от ЗОДФЛ?

2. Синът ми е роден през октомври 2006. Мога ли да ползвам намаляване на данъчното задължение за дете за 2006?


Благодаря и лек ден

1. Не е облагаем доход

2. Независимо кога е родено детето през годината може да се ползва за него семейното подоходно облагане
Цитирай

София

Мнения: 166
Благодаря за отговорите newsm51!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.