Към МАРТ обърнали главите, броиме ние дните!

  • 9 651
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Благодаря ви момичета! И аз се надявам багажа ми да има друга съдба, за друг ден, но то си е божа работа. Мъжа ми обеща да ви държи в течение, ако има някакво развитие с мен Simple Smile

# 31
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Благодаря ви, момичета, за подкрепата. Не ме изкарвайте герой, то малко прекалявам, но нали пак мене чакат пусти изпити.

аз пък помолих мъжа ми преди да тръгне утре за Чехия да ми напише писъмце с имената на бебчо вътре- за момче и момиче(за всеки случай). Той милият се муси дълго време, но докато бях с мама на село да видя баба, той ми написал любовно писмо, написал и имената и ми го сложил до пижамата да го намеря. Много ми стана мило!!!!!!! Когато иска може и да е романтичен, иначе не е особено, но си го обичам  Grinning

# 32
  • Мнения: X
Любовно писмо- ау, че хубаво  Laughing

Бимба  Heart Eyes, да напомням ли за рецептата на февруарките при опастност от преносване: ананас, горещ душ и горещ секс  Flutter

# 33
  • Мнения: 339
Виждам, че обсъждате термометрите. Само да ви кажа, една сестра ме предупреди, че тези за уши стават едва след  навършени 6 месеца на бебо, защото преди това структурата на ухото не позволява или поне няма да мери точно...



Честито на Mini, пожелавам на Стефания да е здраво, весело и чаровно бебе!

# 34
  • Мнения: 1 232
Любовно писмо- ау, че хубаво  Laughing

Бимба  Heart Eyes, да напомням ли за рецептата на февруарките при опастност от преносване: ананас, горещ душ и горещ секс  Flutter

Grinningзапасявам се веднага Grinning с аннанас де

# 35
  • Мнения: 267
Mini,  честита ти принцеса Стефания! Да ви е жива и здрава, хубава и послушна!  Hug

# 36
  • Мнения: 907
Еллица, от няколко дни се каня да ти пиша, че Ралица е много сладка на снимката Simple Smile Атази коса откъде я е взела Shocked Явно ще бъде хубавица с гъста черна косица Simple Smile

# 37
  • Мнения: 192
Честити бебчета-дунчета на ЕлиМели и на Мини!!!


За протокола - и днес сме едно цяло  Wink

# 38
  • Мнения: 750
ЧЕСТИТА БЕБКА НА МАМА МИНИ, ДА Е ЗДРАВА И КРАСИВА!
Бимба, и аз преносих първия път, на 8 ден ми казаха, че ще предизвикат раждането въпреки че и на 3 тия и на 5 опитваха ,но аз не поддадох Stop. Така се бях шашнала, че мисълта да лежа от началото до края на раждането ме подлудяваше окончателно, тогава една акушерка ми каза да изпия едно шише рициново масло и да се разхождам, изпих го...много трудна е тая работа Simple Smile и се разхождах 4 часа, накрая реших , че съм много яка в кръста Laughing и си легнах уморена.... и ми изтекоха водите и раждането започна! После доктора като каза , а сега и направи една клизма hahaha казах на дежурната акушерка, че ако наистина ми направи изобщо да забрави че мога да стигна до тоалетната Joy

# 39
  • Мнения: 93
Честито  малка принцеска Стефания Мини Да ви е жива и здрава и много, много да ви радва

# 40
  • Мнения: 192
Така се бях шашнала, че мисълта да лежа от началото до края на раждането ме подлудяваше окончателно, тогава една акушерка ми каза да изпия едно шише рициново масло и да се разхождам, изпих го...много трудна е тая работа Simple Smile и се разхождах 4 часа, накрая реших , че съм много яка в кръста Laughing и си легнах уморена.... и ми изтекоха водите и раждането започна! После доктора като каза , а сега и направи една клизма hahaha казах на дежурната акушерка, че ако наистина ми направи изобщо да забрави че мога да стигна до тоалетната Joy


Дейна, на мен утре ми предстои същото упражнение. Доки каза след прегледа /в който малко ще поразръчка нещата/, да съм пиела слабително и да съм ходела на дъъълга разходка. Надявам се да помогне като при теб.

Всичко ми е ясно с изключение на едно - как ще пия слабително и ще ходя на разходка?  newsm78   #Crazy

# 41
  • Мнения: 750
Всичко ми е ясно с изключение на едно - как ще пия слабително и ще ходя на разходка?  newsm78   #Crazy

Аз си бях в болницата приета за преносване и по коридора напред назад  ,после хоп в  Toilet,
беше както се казва на "прибежки и приплъзвания"  Joy Успех на теб, стискам палци Hug

Последна редакция: нд, 25 фев 2007, 21:45 от Deina

# 42
  • Мнения: 1 232
Всичко ми е ясно с изключение на едно - как ще пия слабително и ще ходя на разходка?  newsm78   #Crazy

Аз си бях в болницата приета за преносване и по коридора напред назад  ,после хоп в  Toilet,
беше както се казва на "прибежки и приплъзвания"  Joy Успех на теб, стискам палци Hug
фейс ,късмет утре Hug,дейна надявам се да не преносваме този път,уф станах досадна вече Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 267
Еллица, от няколко дни се каня да ти пиша, че Ралица е много сладка на снимката Simple Smile Атази коса откъде я е взела Shocked Явно ще бъде хубавица с гъста черна косица Simple Smile

Честно да ти кажа, нямам никаква представа тази коса откъде я извади дребосъчка. И двамата с татко й сме руси  4470

# 44
  • Мнения: 192
Дейна, Бимба, мерси  Simple Smile

Ще видим моите прибежки и припълзявания  Joy до какво ще доведат утре, че колкото повече наближавам термина, толкова повече ми намаляват контракциите  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт