Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 216 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

Самоков

Момичета, искам да ви попитам какъв препарат използвате за почисване на иноксовите електроуреди? Вече пробвах два, три препарата, но не постигнах желания ефект, особено за абсорбатора и фурната. newsm78
Цитирай

София, Манастирски ливади

аз ползвам някакъв на Мр.Мусколо за инокс, засега съм доволна, но ако някой препоръча нещо по-добро ще пробвам
Цитирай

само леко влажна микрофибърна кърпа.
Цитирай

БУРГАС

само леко влажна микрофибърна кърпа.
И аз така.
Цитирай

Тук - там, все наблизо до хората, които обичам.

Препарат за прозорци
Цитирай

uk-kent

и аз ги почиствам с препарат за прозорци Peace
Цитирай

Бургас

Ползвам препарат HEITMANN за стъклокерамика и инокс . Много съм доволна . Пробвала съм и с препарат за прозорци и само с влажна кърпа , но където е на пръсти не се чисти .
Цитирай

сред деца

Мистър Пропър- универсал(портокал).
Цитирай

Сърцето ми, завинаги в Истанбул

Моята печка е инокс и я почиствам първо с влажна кърпа, а после с друга кухнеска хартиена кърпа с малко зехтин! Всички капчици и пръсти се махат! Гледах по BBC в едно предаване за почистване на къщи и го изпробвах! Не можах да повярвам. че е ефикасно!
Цитирай

София, Манастирски ливади

Моята печка е инокс и я почиствам първо с влажна кърпа, а после с друга кухнеска хартиена кърпа с малко зехтин! Всички капчици и пръсти се махат! Гледах по BBC в едно предаване за почистване на къщи и го изпробвах! Не можах да повярвам. че е ефикасно!

ХМММ... newsm78 звучи много добре и ще пробвам.Само да ми поясниш каква домакинска кърпа имаш предвид и без да е мокра направо слагаш зехтин и почистваш ли?
Цитирай

С това и микрофибърна кърпа  Peace
Цитирай

Там...

dohИзобщо не съм знаела,че има такъв препарат.може би защото не съм доволна точно от тази марка и не съм обърнала внимание Rolling Eyes.
А загорелите мазнини с как ще се почистят Thinking?
Цитирай

Сърцето ми, завинаги в Истанбул

С кухненска салфетка, тези големите рула, незнам дали си имат име, където се попива с тях всичко и седят в кухнята да са под ръка! Дано ме разбереш! Нея я намокрям избърсвам и после друга с малко зехтин!
За загорелите петна не стигам до там, но ако се случи, не е изключено с гъбата с меката част с веро леко ги почиствам! После процедурата е същата!  Hug
Цитирай

Сега са пуснали и едни "мокри" кърпички за инокс , бършеш и хвърляш  Laughing
Цитирай

София

С това и микрофибърна кърпа  Peace
И аз така.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора