Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Някой знае ли каква е цената за присъствие на таткото при раждане в Шейново Laughing
Цитирай

София

Доколкото знам 150 лв. е вип родилната.... само там може да присъства таткото!:)
Цитирай

София

Нашия татко иска да присъства ,но аз си мисля че ще се наложи да се занимават с него а не с мен.А пък и малко се притеснявам  от него,но мисля също че вместо да плащаш за екип да ти обърнат внимание по добре той да присъства така със сигурност няма да те зарежат Hug
Цитирай

София-до езерото

Доколкото знам 150 лв. е вип родилната.... само там може да присъства таткото!:)
  PeaceИма втори екип- за таткото.
Цитирай

София

PeaceИма втори екип- за таткото.

35 съгласна съм
Цитирай

София

Very Happy и аз така съм чувала за 2 ри екип за таткото!:)
Цитирай

Sofia

Присъствие на таткото доста стяга лекарите!
Щом той самия иска,грехота е да не го пуснеш! Smile
Цитирай

София

и моя ако искашее ехеееее....Smile ама не вярвам дори да си го помисли  Shocked
Цитирай

София-до езерото

150 лв. струва и упойката
150 лв. струва , ако искаш точно определен доктор да те изражда, това явно е въведено с цел да се избегне курупцията.
На ръка сигурно всеки взима различно.
На второто раждане искахме таткото да присъства , но  доктора ни разубеди.Каза, че в залата няма нужната апаратура ако стане нещо непредвидано.
Аз лично предпочитам таткото да присъства.Моя внушава респект и ще ги избие ако не се държат добре с мен.
На 9 август ни предстои трета радост, още не сме говорили за неговото присъствие, но пък и това ще му е последния шанс.
Цитирай

София

На ръка вземали от 200-300 лева и то акушерките за доктори незнам.А Относно таткото той иска но от кръв го е страх как да рискувам незнам, ще го мислим още.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.