Някой знае ли каква е цената за присъствие на таткото при раждане в Шейново

  • 523
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 174
Някой знае ли каква е цената за присъствие на таткото при раждане в Шейново Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 5 693
Доколкото знам 150 лв. е вип родилната.... само там може да присъства таткото!:)

# 2
  • Мнения: 174
Нашия татко иска да присъства ,но аз си мисля че ще се наложи да се занимават с него а не с мен.А пък и малко се притеснявам  от него,но мисля също че вместо да плащаш за екип да ти обърнат внимание по добре той да присъства така със сигурност няма да те зарежат Hug

# 3
  • Мнения: 1 883
Доколкото знам 150 лв. е вип родилната.... само там може да присъства таткото!:)
  PeaceИма втори екип- за таткото.

# 4
  • Мнения: 345
Доколкото знам 150 лв. е вип родилната.... само там може да присъства таткото!:)
  PeaceИма втори екип- за таткото.

 Joy съгласна съм

# 5
  • София
  • Мнения: 5 693
 Grinning и аз така съм чувала за 2 ри екип за таткото!:)

# 6
  • Мнения: 7 414
Присъствие на таткото доста стяга лекарите!
Щом той самия иска,грехота е да не го пуснеш! Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 5 693
и моя ако искашее ехеееее....Simple Smile ама не вярвам дори да си го помисли  Shocked

# 8
  • Мнения: 1 883
150 лв. струва и упойката
150 лв. струва , ако искаш точно определен доктор да те изражда, това явно е въведено с цел да се избегне курупцията.
На ръка сигурно всеки взима различно.
На второто раждане искахме таткото да присъства , но  доктора ни разубеди.Каза, че в залата няма нужната апаратура ако стане нещо непредвидано.
Аз лично предпочитам таткото да присъства.Моя внушава респект и ще ги избие ако не се държат добре с мен.
На 9 август ни предстои трета радост, още не сме говорили за неговото присъствие, но пък и това ще му е последния шанс.

# 9
  • Мнения: 174
На ръка вземали от 200-300 лева и то акушерките за доктори незнам.А Относно таткото той иска но от кръв го е страх как да рискувам незнам, ще го мислим още.

Общи условия

Активация на акаунт