Луксозно бельо!?

  • 9 310
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Аз си купувам сутиени Триумф. Причината е , че гърдите ми са доста големи (чашка Е, понякога F, зависи от модела) и почти никъде не мога да намеря по-евтини сутиени, които да са ми удобни и да ми станат и да не са онея бабешките палатки. С Триумф нямам проблеми, въпреки че като си купувам пак съм ограничена в избора на 2-3 модела. Имам и някои прашки в комплект със сутиентите съответно, но за прашки съм много по-малко склонна да дам толкова пари.

Ако ми ставаха сутиентите, които са на по-ниски цени, може би не бих купувала Триумф, но и качеството им е несравнимо, цвета не мърда, не се разнищват.. Въобще спор няма, че си заслужават парите.

# 46
  • някъде там
  • Мнения: 1 464
Не бих дала 100 лв за сутиен ,посмъртно. Да не говорим 50 лв за прашки.
Купувам си българско качествено бельо. Скоро си купих поредния сутиен марка РИМ за 16 лв. Супер удобен и качествен. Peace

# 47
  • Мнения: 4 076
Аз съм много доволна от марката Reflections - преди да се тунинговам, само там намирах сутиени с достатъчно дебела подплата, и ми стояха напълно естествено, а и сега, след като вече имам силикон, пак продължавам да пазарувам оттам, но вече само сутиени без подплънки.
Лошото е,че моделите,които аз нося нямат чашка С. Иначе много дпбре прибират бюста и са качествени на много добра цена.
Също харесвам тази марка-имам един,не е нов,но е все така удобен и красив,няма мърдане Peace.Но не съм виждала техни сутиени без подплънки.А през лятото подплънка не слагам-както ще да ми изглежда бюстът Naughty

# 48
  • Мнения: 13 512
а защо да са с подплънка? тези,които аз имам са просто с твърда чашка,нямат подплънки..

# 49
  • Мнения: 4 076
а защо да са с подплънка? тези,които аз имам са просто с твърда чашка,нямат подплънки..
В този магазин имаха само няколко модела и всичките с подплънки,а в друг магазин(в Бургас) не съм виждала да предлагат Reflections.Но пак ще потърся.

# 50
  • Мнения: 532
Аз определено си падам по бельото "по-така", но никога не се хвърлям през глава да купувам скъпо такова, намират се много хубави неща и на по-сносни цени, за пример - последното, което си купих за рекордните 10 лева бе корсаж със сутиен, дантелки, презрамки и тем подобни, щипчици, не знам дали така се казват или жартиери за чорапи, сега остава да си набавя чорапите и късата пола   newsm81 Laughing

# 51
  • София
  • Мнения: 18 679
Преди години, когато българското бельо беше смотано, а евтиното беше само турски боклуци, си купувах луксозно бельо. Доколкото имаше на пазара де Confused Сега вече и българските модели ми харесват, а цените им са меко казано изгодни, така че като се замисля последните две години почти не съм си купувала луксозно бельо Confused Вземам нещо нашенско, нося няколко месеца, то се скапва, хвърлям го, купувам си ново и така Peace
Не знам защо, но някак си вече не съм сколонна да давам много пари за бельо. Наистина не знам защо Rolling Eyes Дали има връзка с годините или това, че вече съм с дете...не знам newsm78

# 52
  • Мнения: 936
Харесва ми, но за момента не мисля че си струва и искам да отделя 100 лв за сутиен например. Стези пари предпочитам да излезем семейно извън града за 1-2 дена.

# 53
  • UK
  • Мнения: 3 959
Харесва ми, естествено, съвсем друго е усещането, въпреки че не съм носила наистина луксозно бельо. Аз предпочитам обаче да си купувам прашки от 5 лева и сутиени от 10, за да мога след месец като ми писнат да ги пенсионирам с чиста съвест. И да си купя нещо ново.

# 54
  • Мнения: 1 373
Много ми харесва луксозно бельо и си купувам не заради някой друг, а заради себе си. Определено по скъпото бельо е и по качествено. Имам най-различни цветове.
Не разбирам жените които са облечени страхотно, носят скъпи чанти и обувки и кофти бельо.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Никой ли още не е дал определение за "луксозно бельо", защото разни хора, разни банкови сметки, разни скъпи и не дотам Тантелки, струващи "скромните" 100 лв., че и повече...
Няма как да не съм фен на хубавото бельо, ама думата "луксозно" още ме притеснява.

# 56
  • Мнения: 3 647
Никой ли още не е дал определение за "луксозно бельо", защото разни хора, разни банкови сметки, разни скъпи и не дотам Тантелки, струващи "скромните" 100 лв., че и повече...
Няма как да не съм фен на хубавото бельо, ама думата "луксозно" още ме притеснява.
аз на това му викам ........
http://www.victoriassecret.com/

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Никой ли още не е дал определение за "луксозно бельо", защото разни хора, разни банкови сметки, разни скъпи и не дотам Тантелки, струващи "скромните" 100 лв., че и повече...
Няма как да не съм фен на хубавото бельо, ама думата "луксозно" още ме притеснява.
аз на това му викам ........
http://www.victoriassecret.com/

Това не е луксозно бельо за мен. Може би изглеждат приветливо, но са много махленски като материали и шев((на трето пране фините ластици се показват, и щтръкват като изгоряла коса на  блондинка, дантелите се накъсват) Sickспокойно бих ги оприличила като "Бижу"- Бг. мисля, че фирмата е варненска.

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 13:07 от AlexaS

# 58
  • Мнения: 1 073
Определемо, предпочитам хубавото бельо. Купувам си такова, заради мен самата. Мъжът ми едва ли го забелязва или пък просто не го коментира. По принцип пазарувам от намаления, освен ако нещо не ми е належащо./ това се отнася, не само за бельото/ Peace
За "луксозно" не знам какво е вашето определение..., аз си взимам от определени марки - Триумф, Скини и women secret, a дали е луксозно не знам, но е качествено и от хубави материи. На ръка не пера нищо, и вси4ко в пералнята, колкото и да е странно не ми се скапва.

# 59
  • Мнения: 13 512
Много е далеч Викториа'с сикрет от лукса.. много точно го е охарактеризирала AlexaS.

Общи условия

Активация на акаунт