Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Хоби (общ)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора

София

...хора с котки?Каква храна им давате? newsm78 Аз преди давах сухата храна на Фрискас,но котето спря да я яде и започнах да го храня с консерва.Пакетчетата за едно ядене на Уискас много ги обича,но са скъпички и не ги копувам често. Thinking
Цитирай

Велико Търново

Моята яде гранулирани храни и по-рядко консерви.Риба не яде!
Цитирай

Имах котка , която повръщаше от всякакви храни (неzависимо сухи или не), можеше да яде само прясно мляко и... съответно почти само такова и давах.
Цитирай

София

Моята също не яде риба,но за сметка на това много обича прясно мляко.И като си пийвам давам и на нея. Wink
Цитирай

ВАРНА

На котарака си давам само храна от консерва.Ветеринарите съветват да се избягва гранулираната храна за мъжките,защото може да доведе до запушване на пикочните канали(едно коте ми почина така в страшни мъки).
Сегашният юнак яде Кitekat,Darling,масо или риба САМО сварени.Но си е до характер Wink
Цитирай

София

Не бях чувала за запушване на пикочните канали от гранулираната храна.Моето коте е женско.Незнам защо не иска гранурлирана храна.Явно му е омръзнала. newsm78
Цитирай

Софее

Моята е толкова глезена, че вече се мръщи и на консервите #Cussing out, сега яде само от пликчетата с еднократна порция. Иначе от сухата яде специална - за затлъстяващи котки, защото откакто я кастрирахме започна много да дебелее. Mr. Green

KitiCat можеш да взимаш от пликчетата на едро или от Метро, Кауфланд и т.н. магазини, излиза доста на сметка. Аз напоследък взимам Wiskas от Метро в плик са 4 пакетчета и излиза към 2 лева май, т.е. по 0.50 на пакетче, което в сравнение със специализираните магазини си е на далавера Wink Peace
Цитирай

София

Мерси за информацията, Анеbouquet
Цитирай

София

Моята ядеше всичко от нашата маса Crazy
Цитирай

далече от морето

моята яде консеври,суха гранулирана храна.но много обича кашкавал,сиренце,кренвирши и месце от ястията,който готвиме
от опит знам,че котките не обичат храни с много подправки,особено чер. пипер.точно затова и не долюбват повечето салами
Цитирай
На котарака си давам само храна от консерва.Ветеринарите съветват да се избягва гранулираната храна за мъжките,защото може да доведе до запушване на пикочните канали(едно коте ми почина така в страшни мъки).

И аз когато имах котка ходихме на ветеринар заради гранулите. Ако се накиснат във вода е по-добре, но доколкото знам проблема не е само при мъжките котки. Ако обича риба, можеш да и взимаш от "метро" замразена цаца и да я вариш, свекърва ми го прави и котката им яде. Мирише и изглежда ужасно, обаче. (манджата, не свекървата Mr. Green)
Цитирай

София

Откакто забременя
хапва и консерва.
Сега и майка и син папат и суха и консерва.
Ама от консервата я иска с топла водичка и не яде всяка -
за пример категорично отказва дарлинг.
Даже повръща от нея.
За сухата задължително купувам от спец. магазин
и е микс, за косъмчета, за бъбреци и за бебета.
Май всички харесват джуниъра  Peace
Цитирай

При хората, които обичам

Моята яде само гранулирана храна. Ни риба, ни месо, ни мляко...
Цитирай

Sofia

Суха храна рядко,  почти винаги накисната с прясно мляко, защото е мъжка, не искам напълно суха да я яде. Иначе консерви всякакви, дробчета сурови, кожа от пиле - сварена или сурова,пилешки кокалчета с месо по тях,  всяка сутрин дояжда от закуската на децета - попара, кус-кус, ама аз ги правя с много масло и сирене, сугурно затова толкова ги харесва. Риба не иска да яде, освен филе от хек. Общо взето все нещо яде, апетит не му липсва.
А напоследък ми яде тапетите и цветята, на след операцийката на тестисите се надявам да се кротне  Mr. Green
Цитирай

там от където съм

Моята яде само гранулирана храна. Ни риба, ни месо, ни мляко...

И моята така ,но знам,че не е много полезно да се хранят само с суха/гранулирана/храна Naughty,но какво да го правя,гладно ли да стой горкото? Thinking
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора