Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 223 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

anywhere

В едната баня на новото жилище, което правим, тоалетната трябва да е диагонално разположена в ъгъла, защото иначе няма как да се събере...
Та въпросът ми е  как се поставя моноблок в ъгъла?  Rolling Eyes Има ли казанчета за ъгъл (т.е. триъгълни)? И ако няма, задължително ли трябва да се зазида ъгъла, за да се получи стеничка, на която да се облегне моноблока (май не се изказах много като хората... имах предвид да се иззида като триъгълник, две от страните на който са ъгловите, а на третата, която ще се иззида, да се опре казанчето)?
Имате ли тоалетна на ъгъл, как решихте проблема и ако може снимки!  Mr. Green Мерси!  Hug
Цитирай

София

Триъгълни казанчета не сън виждала. А за да се постави моноблока е необходимо да се изида. Виждала съм в мои приятели и изглежда съвсем прилично
Цитирай

Варна

Има. Виждала съм такива, почти двойно по-скъпи са от обикновените, но пък изглеждат добре.
Цитирай

София, кв. Редута

има триъгълни казанчета  Peace
Зъхи, не е задължително да се зазидва ъгъла, за това, което питаш
ако сложите нормален моноблок с нормално казанче просто няма да се спеспи място, а ще дойде по-напред
Цитирай

anywhere

Е да, ама с нормално казанче, отзад ще остане една триъгълна малка дупка, която нито може да се изчисти като хората, като се замърси, нито изглежда красиво...  Confused
Успокоително е това, че има триъгълни казанчета, макар че едва ли се толкова често срещани, след като не съм виждала, а бая сайтове и магазини за санитария изръчках...  Rolling Eyes Явно ще е трудна задача да намерим!  ooooh!
Цитирай

аз съм виждала у приятели окачена /висяща/ тоалетна в ъгъла. не знам откъде е, но явно има такива на пазара.
Цитирай

Sofia

Виж в Идеал Стандарт - магазина на Дондуков.
Цитирай

Аз също съм на тази вълна и скоро гледах в Практикер, цена за съжаление не помня, май беше по-скъпо от обикновените, но предпочетох да си взема за мен някакви чешки с добро качество на супер цена на промоция /140 лв./, а отзад /получава се едно триъгълниче ще запълним с итонг и облечем с плочки и става лавичка за тоал. хартия или др. неща.
Цитирай

Варна

Висящите тоалетни са с вградени казанчета и са двойно по-скъпи от обикновените моноблокове.
Цитирай

София, кв. Редута

Е да, ама с нормално казанче, отзад ще остане една триъгълна малка дупка, която нито може да се изчисти като хората, като се замърси, нито изглежда красиво...  Confused
така си е
айде, пък после ще показваш снимки  Peace
Цитирай

София

Ние също ще сложим такъв моноблок в едната тоалетна. Варианта беше или ъгълен моноблок или с вгадено казанче. Докато си избирахме душ-кабината видях такъв ъгълен моноблок и ми хареса. Цената също не беше кой знае колко висока, мисля около 160-200лв.  newsm78

P.S. Зъхи, не знам дали си от София, но видях този блок в магазин на Vicard - бул. ''Дж. Баучер'' 101. За съжаление на сайта им не са изложени, иначе щях да покажа и снимка.
Цитирай

Момичета мислете и за резервните части,хич не са евтини.Аз почнах с ремонтите още в началото.Задното оттичане се беше прецакало.Избирайте нещо родно производство!
Цитирай

anywhere

Поразрових се из нета и намерих само това като ъглов моноблок http://www.kolo.click.bg/produkt_sku_15060.html
Май са чешки. Ще ходя да ги видя. Колкото и да струва, трябва да е такова. Вече сложихме плочките, няма как да зидаме.  ooooh! 
Цитирай

Красиво е,няма спор.Дано и да е здраво и без проблеми!
Цитирай

там, край реката

Ето още един вариант:

Производителят е немски - Missel.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора