проходилки чиполино?

  • 1 310
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 457
какво ви е мнението за тях и случвало ли ви се е да ви се счупи релсата  по която се плъзга това  за корегиране на височината?-ама какво обяснеие дадох Mr. Green Имат ли гаранция?

# 1
  • Мнения: 6 164
Мойта на Чиполино е желязна! Такова яхане й удря Крис, ползва я за бънджи и я засилва и блъска постоянно в стените и мебелите, не е мръднала! Peace

# 2
  • Мнения: 32
Хубавите и качествени проходилки на Чиполино са "Хели",''Пчела'',''Кола'' и всички други с цена над 40 лв.Имат гаранция 6 месеца. Simple SmileТака че смело купувай  Peace

# 3
  • Мнения: 3 457
ами за пчелата питам

# 4
  • Мнения: 32
Пчелата няма мърдане.Тя е от по-здравите.Смело купувай  Peace.Няма да съжаляваш. Sunglasses.

# 5
  • Мнения: 6 461
Пчелата няма мърдане.Тя е от по-здравите.Смело купувай  Peace.Няма да съжаляваш. Sunglasses.
Аз съм на същото мнение.
Мисля,че няма да съжаляваш. Peace

# 6
  • Мнения: 2 498
Ползвахме Екзотик и съм много доволна, не е мръднала Peace

# 7
 За съжаление трябва да се разгранича от горе изказаните мнения - ползвам "пчела" на Чиполино - ПЪЛЕН БОКЛУК купих я преди 2м. и детето ми щеше да се пребие, когато проходилката се сгъна пред очите ми с бебо вътре. Парчето плат се е прокъсало вече- така че трябва да обмислям нов ремонт - или да купя нова - ако едното  счупване е някакъв случаен дефект, защо плата се е прокъсъл. Признавам, че на картинка продуктите на тази фирма изглеждат добре, а на живо са като събрани в "час по трудово". Просто съвет ако имаш възможност вземи си нещо по-качествено, ако ти се струват много скъпи можеш да си вземеш Бертони от 27лв. дори и да се похаби лесно може да се се замени. Не те съветвам - като мен да съжеляваш - "пчеличка" Close само 65лв. и да търсиш после нова... Thinking

# 8
  • Мнения: 3 457
Значи аз да уточня-преди месец два една приятелка си я купи тази проходилка и сега и се е счупила въпросната релса-.Тя не видяла как станало защото била в тоалетната,но голямото дете било при бебето-каза ,че и той може нещо да е направил.Моята врсия е ,че баткото се е натиснал на проходилката и така се е счупила,защото имам наблюдения нашата кака как се опитва да седне в проходилката и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт