Ако имахте свръхестествена сила каква щеше да е тя?

  • 2 714
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 227
 Thinking със сигурност ако имах подобни свръхестествени сили щях да лекувам хора от неизлечими болести, бих направила всичко да няма неизлечимо болни деца, това е най-тежкото и несправедливо отношение на Природата и Господ към хората.  Cry

# 61
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Да чета мисли, да местя предмети с мисъл (телекинеза) и да мога да се телепортирам(ама как ще спестя от транспортни разходи  Mr. Green ). Няма да е лошо  и да мога да променям хода на историята  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 250
Да лекувам всички болести и болни на Земята.
Да потушавам войни.
Да се преборя със Смъртта.
Да нахраня гладните.
Да помогна на бедните.
Да раздам всички депутатски жилища на бездомните.
От където мина да цъфтят цветя.Simple Smile

# 63
  • Мнения: 508
ДА ТОПЯ СЛАНИНИ. smile3534...е и други хубави неща txtloves

# 64
  • Мнения: 2 759
            Щях много да те обичкам  Hug

# 65
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нямаше да има страдание и смърт по света.

# 66
  • София
  • Мнения: 551
Да лекувам неизлечими болести.
Телепортация.

# 67
  • Мнения: 2 891
Щях да пътувам във времето.

# 68
  • Мнения: 2 784
Не искам да имам свръхестествена сила, а вещ със свръхестественни сили. Например шапка-невидимка, пръстен сбъдващ желанията, летящо килимче, машина за клониране и т.н.

# 69
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Щях да върна и двете си деца от онзи свят! Но не били било егоистично от моя страна да ги изведа от Рая и да ги върна в Ада? Сигурно, затова нямам тази сила.

# 70
  • Мнения: 3 674
Да няма войни и глад!Да няма болести за да не се налага да се лекуват....както сега.Да няма религии които разделят света ...хората да се обичат и да са единни.

# 71
  • Мнения: 4 585
   Иска ми се да мога да лекувам от всякакви болести деца. Като в "Знахар" на Сенкевич.

# 72
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
   Иска ми се да мога да лекувам от всякакви болести деца. Като в "Знахар" на Сенкевич.
smile3525 И аз същото бих поискала...

# 73
много често сънувам 4е летя...и ме изпълва едно такова чувство...бих се отказала от секса ако от това зависеше да мога да летя

# 74
  • Мнения: 2 759
...бих се отказала от секса ако от това зависеше да мога да летя...
             А-а, не е същото  Naughty... Представяш ли си какво щеше да е, ако се забременяваше чрез летене  Mr. Green?

Общи условия

Активация на акаунт