Опишете първите пет минути.....

  • 4 930
  • 97
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
..... след като сте хванали половинката си на "калъп" !!!

# 1
  • Мнения: 4 371
Опиши ги ти.
На мен не ми се е случвало, моя е достатъчно интелигентен Laughing

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
 newsm78

# 3
  • Мнения: 100
Опиши ги ти.
На мен не ми се е случвало, моя е достатъчно интелигентен Laughing

И на мен не се е случвало, но нека да предположим че се намираме в такава ситуация.

# 4
  • Мнения: 4 651
Ааа, ъъъ, дрехите й през терасата. Не знам що бяха на куп. Не знам кой беше по-изумен, аз или горката жена, дето се оказа, че идея и си няма коя съм аз и какво искам и що имам ключ.
Ех, младосттт.
Колкото и странно да звучи с въпросния сме добри познати сега  Sunglasses

П.С. Това бяха първите 2,3 минути сигурно, останалите 2-3 май вече се бях изнесла от там  ooooh!

# 5
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
аз ставам много агресивна физически спрямо половинката си, като побеснея. до сега е ял ритници и шамари (без да съм го хващала на калъп), та не знам какво ще стане, ако.... Mr. Green newsm78

# 6
  • Мнения: 5 577
аз ще се включа в играта.

# 7
  • Мнения: 4 371
Ако беше едно време, щях да викам, удрям и т.н.
Сега - мисля, че бих си тръгнала.

# 8
  • Мнения: 3 423
В какъв смисъл на калъп?
С мъж? С жена? С ръка?
Не ти разбирам питането.

# 9
  • Мнения: 332
Нека да не предизвикваме съдбата  Stop
А тъй като агресията ми е в повече сигурно ще хвърчи перушина,  bash а след фиаското бих го напуснала  Hands Fist.
Но все пак мисля, че не би ми се случило, той не глупав и повърхностен, за да рискува да разбие семейсвото ни  smile3521

# 10
  • Мнения: 4 451
Хм, интересен въпрос. Mr. Green Аз обичам да крещя и сигурно доста ще се втрещят като ме чуят. После багажа и... travel (децата в колата) директно при мама в Бургас Mr. Green
Но Слава Богу, мъжа ми много държи на семейството ни и едва ли би го допуснал. То май всички така си мислим newsm78 Laughing

# 11
  • Мнения: 3 248
Не съм го хващала. Crazy
Преди няколко месеца ми се наложи да порасна скорострелно. Преди този период може би щях да го обеся. Сега - бих си тръгнала. Wink

# 12
  • Мнения: 6 992
Ми какво - ще се извиня, че съм им прекъснала на хората кефа и...де да знам, ще се врътна сигурно. Ще си ида в другата стая и ще си пусна компютъра...Пък после вече, като си тръгне госпожицата, ще видим кво ще правя...

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
...... поздравявам ги с добър ден,  влизам, отварям гардероба и си изваждам домашните дрехи .....  ..... като си тръгне жената, думичка не обелвам и оставям мъжа ми да се гърчи от гузна съвест и неудобство ......  след което си поръчвам много скъп подарък за Коледа  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 7 723
...После багажа и... travel (децата в колата) директно при мама в Бургас Mr. Green
....

А пък аз- неговия багаж - навън, ключа от колата- в моя джоб, той- на рейса и право при майка си  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

примерно  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт