Опишете първите пет минути.....

  • 4 929
  • 97
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 157
Сигурна съм, че повече от отговорилите са попадали в такава ситуация,а само две са отговорили откровенно.Всички се изкарахте супер уравновесени и силни.На тези ,които им идват паричките от съпрузите бързо ще забравят за изневярата.И никой не е" застрахован".Няма такъв вариант -на мен не може да се случи , защото моя мъж е много интелигентен.Точно интелигентните с парички поддържат най-младите и готини момичета.А ако си доведе жена у дома е най-големия бунак.На мен за сега не ми се е случвало,а ако се случи незнам как ще реагирам.

# 76
  • Мнения: 1 403
Хм, интересен въпрос. Mr. Green Аз обичам да крещя и сигурно доста ще се втрещят като ме чуят. После багажа и... travel (децата в колата) директно при мама в Бургас Mr. Green
Но Слава Богу, мъжа ми много държи на семейството ни и едва ли би го допуснал. То май всички така си мислим newsm78 Laughing
  newsm10 И аз ще пътувам на там, ако го хвана  newsm62

# 77
  • Мнения: 2 829
егати кофтата ситуация Sick---ще си излеза от апартамента без крясъци и хвърляне на дрехи през балкона---за после-----дано не ми се случва-----ама сума ти хотелчета се нароиха из кварталите---егати---!!!!!!!такива неща по-добре да не се знаят---безгрешни хора---няма---ама трябва ли да разбирам........???

# 78
  • Мнения: 1 047
Не, не е фетиш  Laughing
Вариант 1 - ако е по - хубава от мен ще се сбръчкам като стафида и ще плача в ъгъла, но ако аз съм повече гордо ще си излезна от стаята  Whistling
Да,де ама какво общо имат гащите?

# 79
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
 smile3556

# 80
  • Мнения: 644
..... след като сте хванали половинката си на "калъп" !!!


Да не дава Господ        fight     fight       smile3513

# 81
  • Мнения: 420
... Гръм и мълнии!
Това ще го има със сигурност.

По най-бързия начин тя излита - с дрехите си или без тях, все ми е тая.

После почвам него - той ще я последва, защото живее в моята къща.
Не приемам оправдания.

Гоня го не защото е кръшнал, а затова, че е бил толкова тъп да го хвана.
С глупав мъж нямам намерение да живея повече.

После ще се разплача...
И няма да ми мине скоро...

# 82
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ще ни четете по вестниците. Мен на първа страница, двамата убосници- в средните...

# 83
  • Мнения: 3 647
 на младини почти бях обръснала главата на една
 Twisted Evil hahaha Joy Twisted Evil
преди година само казах "въх" и си излязах

# 84
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Ако беше едно време, щях да викам, удрям и т.н.
Сега - мисля, че бих си тръгнала.

Като че ли и аз така.....

# 85
  • Мнения: 505
Саня, съжалявам за това, което ти се е случило   bouquet
Да ви попитам момичета, в повечето отговори главно се напада "другата", а не мислите ли , че мъжът е по-най-хипер-виновният в този случай?  Thinking

# 86
  • Мнения: 175
Да ви попитам момичета, в повечето отговори главно се напада "другата", а не мислите ли , че мъжът е по-най-хипер-виновният в този случай?  Thinking

Ами да - "Не е луд този който яде баницата, а тоя който му я дава", но някак си май ни е заложено да си го изкараме на другата. Може би не ни се иска да повярваме че нашия хубостник е виновния.

# 87
  • Мнения: 4 965
Е, той, че е виновен - виновен е, ама нали уж сме по-интеУигентния пол, а мъжете уж мислят с долната глава. Ама тя и онази Убосница с коя част от тялото мисли, че идва в къщата му - не вижда ли спалня, женски дрехи, еле пък детска стая. Как на такава да не й набиеш кранчето на момента. А за отмъщението към него  Twisted Evil - има цял един живот  Mr. Green.

# 88
  • София
  • Мнения: 375
И аз съм малко бяс така че сигурно ще побеснея после багажа и там дето е ходил там да заминава, на за мое щастие моя бъдещ мъж също е достатъчно интелигентен и възпитанието му е такова че преди всичко е семейството, та за една ........ да не се изказвам че имам лошо мнение за тия жени дето рязбивят семейства, някой път незнаят че е женен вярно ама това са редки ситуации, но немисля и вярвям че няма дя ми се няложи да описвам първите пет минути Grinning, дано на все по малко хора им се налага Hug

# 89
  • Мнения: 448
Наистина никой не е застрахован,но да се надяваме,че на много малко от нас ще се наложи да разберат дали ще реагират точно така,както пишат тук.Аз мисля,че ще бъда много шокирана и едва ли ще мога да кажа или направя нещо през първите 5 минути,а после със сигурност ще има много сълзи. Cry

Общи условия

Активация на акаунт