Опишете първите пет минути.....

  • 4 928
  • 97
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 447
преди години изхвърлих НЕГОВИТЕ дрехи през терасата и го пратих гол да си ги събира,  newsm78сега бих си тръгнала newsm78

# 91
  • Мнения: 126
Наистина никой не е застрахован,но да се надяваме,че на много малко от нас ще се наложи да разберат дали ще реагират точно така,както пишат тук.Аз мисля,че ще бъда много шокирана и едва ли ще мога да кажа или направя нещо през първите 5 минути,а после със сигурност ще има много сълзи. Cry

# 92
  • Мнения: 63
Със сигурност като се познавам ще ми изтръпне главата-така ми се случва когато ми дойде свръхгадно, а тогава не помня какво правя. След петата минута ще знам какво съм видяла, обаче ще е малко късно. Винаги съм била смотла-все реагирам със закъснение.

# 93
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ами имам вече обща представа - ще си изляза, пък когато събера сили ще се върна и за багажа. Но ако остана в тези първи минути, ще извърша убийство..... двойно.....

# 94
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 100
Да не дава Господ да ми се случва!! Но при мен вариантите са два:

Първи: Изпускам си нервите крещя и налитам на бой на нея,а може би после и на него.Крещя и хвърлям неша и по двамата.Крещя и ги гоня от нас.

Втори: Запазвам добрия тон,врътвам се и излизам от апартамента с трясък на вратата.

И след двата да се подразбира,че не искам никаква понататъчна връзка с дадения човек.Това е от нещата,които не мога да простя.Такава съм си...

# 95
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
преди мнооогоо години някой 'доброжелател' подшушнал на приятеля ми че ходя с някакво момче /което естествено не беше истина/ и миличкия ми охлюв хванал 'най-добрата ми приятелка' /тогава я мислех за такава..сега си имам друга и виждам разликата м/у двете/ и тя чисто по приятелски му врътнала една  Whistling
останах с него..беше грешка..
а тази..100 килограмовата..я отписах от списъка - "истински приятели"
той пък моя споделил на общ познат че се уплашил от корема й....хаха аз ли да съм 100 кг

# 96
  • Мнения: 534
Обичам яките скандали  smile3511 и след като се накрещя и потроша това онова си събирам парцалките и изчезвам завинаги

# 97
  • Мнения: 17 546
Ще ми се отвори повод да стана масов убиец ...  #2gunfire  bash  #Sniper smile3540   newsm66  bambam   ....    bishop Такива ми ти работи...

Общи условия

Активация на акаунт