Пижо и Пенда на гости в Кралството-тема 6

  • 21 997
  • 284
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 959
Този път честа се пада намен да започна заветната шеста тема.Ето и линковете от предните теми
До мамите в Англия
Бъдещи и насточщи майчета в UK
Бъдещи и настоящи майчета в UK
Little Britain-тема ента
Little Britain-тема 5
                                             


                                          Welkome Home    и    Честита Баба Марта                                                                       

Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 10:22 от aniji

# 1
  • Мнения: 508
Добро утро и от мен.Aniji,пропуснала си "д"-то на Пена:)-Пенда.Тази сутрин хич не ми се ставаше:(.

# 2
  • Мнения: 1 959
Благодаря ти за поправката не бях сигурна как се пише точно и затова я написх така Blush

# 3
  • Мнения: 1 860
 Eто ме, банда! Кой питаше за мен?  Blush Нещо много ме дразни форума напоследък и за това не влизам. Знам, че мога да си измисля оправдание, ама не ми се занимава. Та, казах си.  Blush

Дорет, честит имен ден! Макар и със закъснение ти пожелавам много щастие, любов и късмет.  Hug

 И не се отпускайте, защото точно нашите теми си ги чета, нищо че не пиша!  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 959
Ей моми англичанки къде сте се скрили Thinking

# 5
  • Мнения: 1 363
Гууд иивнинг, лейдис Grinning

Aniji, личи си, че си била в Немско от спелуването на welcome. Aз до ден днешен се двоумя дали се спелува welcome /welkoмме.  Grinning И по скоро двойното М ме обърква, като си мисля, че трябва да сложа двойно Л на уел. от УЕЛЛ. Странни асоциации стават в главата ми Simple Smile
Благодаря, че отвори нова темичка.   bouquet
НАНА, къде се изгуби, бре човек Hug

при нас днес пекна слънчице и толкова приятно и топличко беше. Искам да идва лятото, че ми писна тази зима. Всяка година зимата ми се стурва много дълга. Вие нямате ли такова усещане?
Спомням си как миналата година се ядосвах, че зимата няма край и копнеех да видя слънце и сухо време.
Дорет, какво стана с Дансинг он Айс?

# 6
  • Мнения: 1 363
Аниджи, по- повод подаръците. Да не спамвам темата на чумби.

Ти не купуваш ли подаръци поне за племениците ви за Коледа?
Ние сме със три сестри, 3 зетя, 5 племеника, отделно свекъра и свекървата. По- рано, докато бяхме само с мъжа ми купувахме подаръци за всички. Но сега купуваме само за Коледа и то на децата и свекърското тяло. Малко ми е съвестно, че на чичовците и лелите не купуваме, а те на нас да, но свекървата купува на тяхните деца , те на нейните и така. Ужас с тия подаръци.  Close

# 7
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
След едно дълго пътуване и ние сме вече на Острова.
aniji, браво за темичката!
Нана, не се връзвай на писанията по форума  Hug Липсваш ни!
Времето беше прекрасно днес и при нас. С Ели се мотахме по двора. Съседите и те бяха излезли. Приказвахме си на дълго и на широко за почивката ни. Те пък сега ще ходят на Барбадос  Money
И на мен немският много ми влияеше на английския  Crazy но вече не, защото знанията избледняха  Rolling Eyes

# 8
Zdraveite mili mam4eta,skoro mai mi predstoi da idvam na ostrova.Mnogo me e strah,sestra mi ,zet mi i ve4e saprugat mi sa tam i kazvat 4e e goljama ludnica.V London sa.E to e estestveno da e taka,no kato4eli tuk v Balgarija e po spokoino.Pak i da6terja mi e s diabet i se nadjavam tam da i obarnat vnimanie,za6toto tuk v Balgarija e stra6na rabota. Peace

# 9
  • Мнения: 1 363
Нана, я не се връзвай на писания по форума. Стой тук Heart Eyes

Мери, Добре се завърнала  bouquet
На мен немска много ме объркваше в началото. Всячески се стремях да го забравя, сега вече нищо не си спомянм Confused Жалко за което.
Слънце, добре дошла при нас!!  bouquet

# 10
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 070
Ето и аз да се появя . И при нас беше хубав слънчев ден, но днес беше ден за биг шопинг и прекарахме повече от два часа в пълнене на количката. Добре, че този път успяхме да хванем голямата сестра на мъжа ми да гледа Ели, че тя е като ураган в супермаркета.
Нана, благодаря. Наистина що не пишеш? То и мен успяха да ме подрязнят, ама на мен хич вече не ми пука.
Мира, вече сме във финалната петорка, на дансинга де. Дънкан с нашето момиче бяха на косъм от отпадането. Сега вече става интересно, само пет двойки и все добри.
Мери Hug.
slaneto здравей и на теб. То в Лондон си е лудница, но все пак близките ти хора са там. Но да не те отчайвам, тук здравеопазването е под всякаква критика, ГП-тата са гола вода, а за специалист се чака 13 седмици. Така че, моят съвет е направи си всички необходими изследвания, консултации с лекари, необходими лекарства в България, че тук е Sick
Хайде чао сега, отивам филм да гледам

# 11
  • Мнения: 1 959
Аниджи, по- повод подаръците. Да не спамвам темата на чумби.

Ти не купуваш ли подаръци поне за племениците ви за Коледа?
Ние сме със три сестри, 3 зетя, 5 племеника, отделно свекъра и свекървата. По- рано, докато бяхме само с мъжа ми купувахме подаръци за всички. Но сега купуваме само за Коледа и то на децата и свекърското тяло. Малко ми е съвестно, че на чичовците и лелите не купуваме, а те на нас да, но свекървата купува на тяхните деца , те на нейните и така. Ужас с тия подаръци.  Close

Копувам само на племеничките/2 броя/ си в БГ тук в англия както писах имам 6 не копувам нищо щото те са презадоволени.Подаръци имат за всеки повод само на свекърът и свекървата.На майка подаръците идват накуп като кацна на летище Варна Mr. Green по голям подарък от мен/170см и 65кг. Mr. Green/нема

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 09:55 от aniji

# 12
Zdraveite.Doret i az taka znam za lekarite tam,tuk gp-to mi e super,ama kato sa mu varzani racete.Ne mi davat igli za insulina(tova po to4no aptekarite),dori iskam da si kupja,a te mi vikat 2 na nesec moje li da mi dadat,a tova za edno bebe e absolutno nedopustimo.Kato ima6 na predvid,4e na den se bockame po 3 pati i to s dva vida insulin,zna4i az pone na 2-3 dni trjabva da smenjam iglata na pisalkata.Sa6to aparat4eto s koeto i izmervam zaharta mi dava otklonenija.Tuk v Balgarija na nikoi ne mu puka,nikakvi konsumativi ne davat,a az nai ve4e se nadjavam v Anglija na konsumativite.Pak i tam ni naso4iha ot Kanada,za njakakvi transplantacii za vbade6te.Sarde4ni pozdravi na vsi4ki.Prijaten den  bouquet

# 13
  • Мнения: 508
Слънце аз си мисля ,4е тук за дете с проблем ще ти обърнат нужното внимание.Личните лекари не навсякъде са от "класа",но все пак има и доста свестни.Аз от стария си личен не мога да се оплача,за разлика от сегашния.

# 14
  • Мнения: 508
Slaneto,изчетох ти постинга наново:).Нито аз,нито който и да е имаме право да те уверяваме,че системата тука не е добра.Само ти си знаеш какво изживяваш с болно детенце.Който не е видял отчаянието в погледа на една майка,той не знае какво изживява тя.Щом са те насочили от Канада идвай.Сигурна съм,че консумативи за детето ти ще има.Ако аз не съм доволна от личния си лекар,това не значи че и другите са некадърници.Ако аз бях на твое мвсто също щях да пробвам всичко.Надеждата умира последна.Дай Боже да се оправи малката и да си изживее едно щастливо детство.Успех Hug

Общи условия

Активация на акаунт