Ето Пролет Идва,Наближава-Нашето СЕПТЕМВРИЙЧЕ ще Започне да ШАВА!!!

  • 11 396
  • 271
  •   1
Отговори
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461




Ето ни и нас - Септемврийки 2007!

Вече сме  майки, но чакаме  бебчета!!!   

Най-много бебчета чакаме на 11.09

Кръстница на темата: АНИ-БАНИ

Чакащи дата за ТЕРМИН:  - хайде, момичета, казвайте термините?!?!?!

      bojo3003 (Нина) – 25 г., второ дете
      schuschi, 28 г., Бургас, първо дете
      kerilain, 26 г., Пловдив
      vasq, 27 г., Пловдив, първо дете
      мама Галка, 26 г., второ бебе
      printy, 26 г., първо дете
      rene_97, 31 г., София
      aleksandrina2

      kali, 27 г., София, второ дете 
      Tiarra, 28 г., София, първо дете

        mileta, 28 г., второ дете, Козлодуй
        FEMININE, 25 г., Варна, първо дете
        bebe to, 23 г., Русе, първо дете

        Hellche, 24 г., София, чака близначета
        mackomacko, 25 г., София, първо дете
        Анири, 26 г., София, първо дете

        In4, 31 г., САЩ, второ дете

        simona_666, 28 г., първо дете
        miss pretencia, 32 г., първо дете
        bravy, София, 27 г., първо дете, ще ражда в Самоков

        tic_tac, 31 г., второ дете

        nadiq, 24 г., първо дете

        ani-bani, 23 г., Варна, второ дете, ще ражда в АГ-Варна
        vinty, 28 г., София, първо дете
        dida76, 31 г., Плевен, първо дете
        Silvia N, 24 г., Варна

       
        muna33, Бургас, второ дете
        кукла, 33 г., второ дете

        St.Anger, 28 г., София, първо дете
        alis11, 35 г., Варна, трето дете
        Beni4, 31 г., София, второ дете, ще ражда в "Тина Киркова"
        miss_mimi, 26 г., Бургас, първо бебе
        Inna, 30 г., Кърджали, второ дете
        Samira,25 г., София, второ дете

        thumbalina, 27 г., София, второ дете, ще ражда в "Майчин дом"
       
        Snejana_G, 31 г., Пирдоп, второ дете, ще ражда в Окръжна болница - София
        кокошчица, 32 г., първо дете
        juju42, София, първо дете
         Morena, София, 35 г., трето детенце

        zlo, 24 г., София, второ дете
        cherry spa, Варна, първо дете

        Mari_Pz, 30 г., Пазарджик, първо дете
        heureuse, Монреал, Канада, трето дете

        trex, 24 г., София, първо дете
        mum, второ дете

        kalaka, 25 г, София,  първо дете
        T ; )  , София
        tanq_83, второ дете

        Поспаланка, 29 г., Варна, първо дете       

        marina_79, 27 г., Русе, първо дете
        liddi, 29 г., София, чака двечки буболечки

        leiche, 28 г., София, първо дете

        titinka, 23г., първо дете
        silverarrow, Първо дете - преместена при октомврийките!!!
        Sara 01, 21  г.
        dudulanka, 29 г., Варна, Първо дете

        gia_fire, София, първо дете
        Лилита, Бургас, второ дете
        Вилиан, Стара Загора
        sungirlaug, 27 г., първо дете
        silvia 77, 29 г., първо дете

        berina , Варна, 30 г., второ  дете, ще ражда в Окръжна болница - Варна
        Гретхен, Плевен, 40 г., второ  дете
        blue, Пловдив, 32 г., първо  дете

        basilisk, 32 г., София, второ дете
        vesela_123, Пловдив

        boryana_n, 25 г, Попово, второ бебе

        Karen, 31 г., София, трето дете
        Мишока, 25г., София, първо дете
        Ваня,  26г., София, второ дете 
        kote_veri,  24 г., София, първо дете 

        katrin7 , 29 г, първо дете, ще ражда във Втора градска - София
        dona_78, 28 г, първо дете
        Nanny Oqq, 34 г, първо дете
        vesela_123, Пловдив
        Jungle, 30 г., Хавай - САЩ, второ дете

        sladka_mama, София, второ  дете
        ri6i, 29, София

        pavlinadidko, гр. Елена
        Franky, 33 г., Варна, втора бременност, очаква двечки

Очакваме с нетърпение още попълнения!

Нашите зодии:
Риби:              zlo (21.02); dida76 (21.02)
Овен:              Inna (14.04); katrin7 (01.04); kali (06.04);
Телец:            gia_fire (18.05); cherry spa(24.04); juju42 (12.05); Silvia N (20.05);
Близнаци:      boryana_n; Franky
Рак:                Мишока (29.06); leliche;
Лъв:                Анири; Гретхен (02.08); sungirlaug
Дева:              mileta (17.09); кокошчица (21.09); FEMININE (02.09);dudulanka
Везни:            St.Anger ; samira; dona_78; Snejana_G (10.10);
Скорпион:      mum; titinka, Nanny Oqq
Стрелец:        Beni4 (25.11.); vinty (14.12.); Лилита (11.12.); silverarrow;
Козирог:         schuschi (18.01);
Водолей:        Ани Бани (28.01);



 smile3509 Снимки на мами СЕПТЕМВРИЙКИ
       Потребител: septemwri
       Парола: 2007


Линкове към старите ни и активни теми:
Чакаме СЕПТЕМВРИ с нетърпение, бебчетата си да гушнеш с умиление!!!
Вече всяка СЕПТЕМВРИйска мама си видя бебока на екрана!!!
Септемврийска мама сърчице ще види скоро на екрана
Зима иде и се застудява, СЕПТЕМВРИйско сърчице ме сгрява!!!
Има ли вече мами чакащи бебче септември 2007?

Чакащи заглавия:
Първите снежинки прехвърчат над земята, а бебе СЕПТЕМВРИЙЧЕ в коремчето се мята!!! - (от FEMININE)

Интересни теми:
http://www.fda.gov/fdac/features/2004/104_images.html
http://www.whattoexpect.com/pregnancy/week-by-week/week-9.aspx
http://parenting.ivillage.com/ttc/ttcsigns/0,,j736,00.html?arriv … lSA=1&amp%3ba
http://realhelp.hit.bg/iwg/InterviewWithGodBG1.html
http://www.week.hit.bg/
http://www.indiacurry.com/women/pregcalc.htm

Последна редакция: пт, 02 мар 2007, 10:24 от Inna

# 1
  • София
  • Мнения: 6 235
Пу първа в новата тема! Laughing

Добро утро мами и хубава седмица! Hug

Само да кажа, че съм "за" софийската среща, няма значение дали 10-ти или 11-ти, само ако е съботата ще съм с баткото, че татито е на работа, надявам се това да не е проблем. Wink

Бягам засега, че шефката е тук.

# 2
  • Мнения: 104
Ойпс, да се закача и аз  Mr. Green
ЦелуФки на Фсички, поздрави на новите мамчета, горе главите, изхвърлете черните мисли   bouquet
Хайде зачезвам, че са ми тупнали една камара ангажименти за днес  #Crazy

Киссес  Hug

# 3
  • Мнения: 1 425
Здравейте и от мен.Темата както винаги е страхотна!
Добре дошла на новото бъдещо мамче. Hug
Успех на всички, които скоро ще са на прегледи и да не забравите да ни се похвалите.А аз все още си се чудя къде да се записвам за ЖК.Ще се радвам, ако някои мамите от Варна ми помогнат на къде да се насоча. Praynig
А един въпрос към тези които вече са ходили на първия преглед на ЖК, взимат ли ви секрет от влагалището и изобщо преглеждаха ли ви не на видеозон?На моята зълва прегледа и е бил доста неприятен и аз за това малко се постреснах. #2gunfireИ на мен не ми се струва много правилно толкова рано да ни бърникат. ThinkingПри Вас как беше. newsm78

# 4
Здравейте мили мами Laughing Добре дошли на всички нови мами, аз много време не съм писала и сега като поглеждам............................иха много сме станали. Това много ме радва smile3501 Пожелавам на всички лека бременност и на есен по едно здраво   ylinfant Гледам, че мамите от Варна се уговаряте за среща, искам и аз с вас. Споко Ани-Бани няма да си висиш сама на козирката Peace А относно това кой къде живее, аз съм между ВИНС-а Спортна зала, много близо до Морската Laughing, много ми се иска някоя от вас да ми е комшийка. Много ще се радвам ако е така.

Момичета в събота съм на преглед, дано всичко с бебанчето да е наред newsm17, не съм го виждала от 03.02 и сега ми е малко притеснено. Инъче като цяло вече съм добре, не ми се гади, продължавам здраво с айряните и таратора, но какво да се прави. Поне не повръщам, лека полека започвам да се чувствам като човек, чак малко и на работа ми се ходи newsm53. Пууууууууууууу, изписах тук цял отчетен доклад, ама нямаше как да пиша, само понякога като ми остане време на работа, набързо ви прочитам и толкова. Надявам се сега да мога по-често да пиша. Целувки на всички по тумбачетата  love001  love001  love001

# 5
  • София,
  • Мнения: 150
Здравейте мамита,

Инче, справила си се чудесно с темичката мила!!!

Как сте днес! Добре дошла на новата мама!
И аз мисля, че всички лоши мисли трябва да ги изхвърлим от главите си! Не ходете със страх на прегледите, така е по-трудно!

Аз не съм спирала да ходя на работа, въпреки че бях малко болничка. В момента си нося с мен хремата на работа, но така ще е доста дългичко!

Та момичета за СРЕЩАТА в СОФИЯ
АЗ предлагам така
11.03.2007 г. НЕДЕЛЯ 16:30 часа в "Дивака" на ул. "Христо Белчев" - която отиде първа да запази голяма маса!!!

И така мацки исках много да пиша, но нещо се замотах!!

Това е за сега от мен - ЦЕЛУФФФКИ и само розови мисли!!

П.С. Ани Бани и аз изпрабвах метода с пръстена! Показа първо момче, после момиче! На мъж ми пак така! Изпробвах го и със сестра ми която има 2 момчета и така показа! Дано е вярно, защото страшно много ми се иска да е момиченце.....

# 6
Берина, и аз съм в голяма чуденка за ЖК. Аз си ходя от години при д-р Дюлгерова и съм много доволна от нея, макар, че във форумите прочетох доста противоречиви мнения / както и за всички останали лекари/. Тя ми установи бременността / за мое най- голямо щастие/ и вече 2 пъти ходя при нея на прегледи, но идва време за ЖК, а тя не работи със ЗК и съм в голяма чуденка. Личната ми лекарка е в Курортна и тя ми обясни, че ЖК е малко фиктивна, просто здравно осигурените да ползват безплатни прегледи и изследвания. Масово момичетата си ходели и някъде на частно. Сега в събота пак при Дюлгерова ще отида, но трябва до 2-3 дни да реша за ЖК.

# 7
  • Мнения: 1 425
Дудуланка и аз също си ходя на частно при лекаря, който ми изражда първото дете,но за съжаление и той не работи с Здравната каса и трябва да ходя и при друг. SadНо мен ме притеснява прегледа който правят на първата ЖК.Консултирах се с моя лекар и той каза никакво бъркане, обаче го прят явно и затова попитах другите момичета дали и при тях е било така.И дали това са някъкви изисквания от касата, знам ли? newsm78

# 8
БРрррррррррррр, това е гадост, на мен също ми каза, никакво бъркане. Даже когато отидох още първия път само като й казах, че ми закъснява и тя вика, ааааааааа тогава само с видеозона ще те гледам , ако няма нищо тогава ще те прегледам. От нея знам, че особено в началото не е хубаво да те бъркат / да те преглеждат де/, инъче ме гледа с вагинален видеозон, но тя е много внимателна и почти нищо не се усеща. Е сега , не е приятно, но поне е по-безопасно от прегледа.

# 9
  • София
  • Мнения: 245
Хайде и аз се записвам в новата тема  Simple Smile
Инче, много благодарности, чудесна е! Дано бързо му мине на малкия и ти се пази  Hug
Бенич, за срещата съм ок, но една малка подробност  Simple Smile как ще се познаем? Да не стане така, че накрая сме седнали 10 мами на 10 различни големи маси  Joy Може би първата от нас трябва да сложи табелка на масата  Simple Smile
Беринка, ти ме стресна, аз имам направление за цитонамазка, какво да правя? Моето джи пи си го иска, така трябвало по закон.
 

# 10
  • Мнения: 1 425
Тумбелинка и аз точно това искам да разбера,дали е задължително това ..............и може ли да се избегне. newsm78 Аз с първото си дете не се осигорявах и си ходих само на частно и той си ми изроди детето,но никога не ме е.......... и за това малко ми е притеснено сега. Whistling

# 11
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
ехоооооо дундаланки preggo
Добрютрооооо-то май е добрютро за мен по скоро.Излюпих се чак сега  smile3555
Направо срам ви казвам-и после деца ще гледам -аз както спя като заклана направо се чудя кво шъ прайвам септември месец newsm53
Гледам тука голяма дилема за докторите във Варна за ЖК-на мен също личния лекар ми в Курортна поликлиника.И понеже съм близо до там Мисля да се Изплющя при Папазова на ЖК.
dudulanka , berina мамчета аз мисля че  ЖК е само фиктивна практика както казва дундаланка-Предната бременбност бях се записала при Папазова-по принцип е много внимателна лекарка,ама много.изобщо няма да ртръгне да бърка бременна жена и то още повече в началните месеци.Аз чак в края на осмия месец предната бременност и напомних че не ми е правено изследвания за бактериии във влагалището.Че тогава ми взе с една пръчица секрет.Което изобщо не е бъркане според мен newsm10.Дундаланка щом си записана в курортна запиши се при Папазова и аз ще съм ТАМ newsm53 newsm53-а и да ти кажа мисля че съм ти комшийка почти.Е не баш блок до блок ама поне сме наблизо.И аз съм до морската градина. newsm53 newsm53 thumbsupА относно за раждането аз и прения път си бях с лекар и този път ще си бъда с лекар така че няма какво да обсъждам този въпрос едно 99 % от момичетата отиват да раждат с лекари за да са по спокойни.

Гледам че сте разхвърляли тези цитонамазки-категорично ви казвам че никой няма право да ви бърка в този период.Все пак няма да си отваряте краката.Тез луди ли са бе.не са в час нещо.Цитонамаска ще ми вземал.Да ходи да си я вземе той !!!! smile3515Бахти и лекарите побъркани.
ЯАз съм сигурна че на мен няма да ми вземат никаква цитонамазка и никакви бъркания няма да има.Ако искаш БЕРИНА се записвай на Жк при Папазова-няма д ати взема нищо.Нито ще те бърка.И като се ходи на косултация при нея-акушерката извършва теглене,кръвно,и там ала-бала.А Папазова само гледа на ехограф и пита дали си добре.И края на 8-мия месец ще ти вземе секрет с една клечица за бацилите във влагалището за да ги излекуваш ако имаш преди да родиш

Дундаланка -истествено че ще дойдеш на среща бе скъпа.Няма да те остави у вас да си висиш.Поне и аз няма да вися на козирката newsm74
Аз 2 дена направо си отмързелувах ви казвам-нещо сутрин не ми е ядящо и сега сърбам само един айрян.Много вода пия бе да му се невиди Rolling EyesВие така ли сте-аз пия по 2,3 литра на ден.Но просто аз от едно време съм си жабка с водата и сега още повече лоча.А за тоалета да не ви разправям направо.... Flushed smile3537

Ина-всеки път ни изненаваш с нови картинки.Благодарим за темичката супер е newsm74.
май изписах първата страница newsm20.ами аз отивам да свърша малко работа макар че и аз незнам каква де.Ама ще си намеря набързо-Искам вече да сее  стоплило да сме май месец и да си разхождаме тумбите,а не да кибичем вкъщи  Nature Sun With Face  Nature Sunny  Hands Clap Hands Clap
ЦалУфКииии на всички от мен

# 12
  • София,
  • Мнения: 150
Здравейте пак!!

Оле ама съм засплава thumbеlina  скъпа  ooooh! , вярно че няма как да се познаем, за това предлагам, като отиде първата да каже на салонния управител, че чака още 10-ина бременни (примерно), та всички след нея да питат таз мацка - салонната коя е МАСАТА на БРЕМЕНЕЛКИТЕ!!!  newsm78[/size]Те така мисля аз - чакам други предложения!!!!  Thinking

А за цитонамаската съм абсолютно съгласна с Ани Бани! Аз с първата браменност нямам спомени да са ми взимали таквоз нещо!!!
  #2gunfire

Лидди много се радвама, че сме съседки! Мацки друга бременелка от Люлинско няма ли бре?!?!?   #Crazy

Те това е за сега - пак ще пиша сигурно.....

Целуффффффффффки

Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 12:56 от Beni4

# 13
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Честита ни нова темичка!!! Inna - поздравления, страхотна е!!!  bouquet Очите ми останаха в тези мартенички! Hug

Мина моята първа ЖК. Като ви чета сега, лошо ми става. Взеха ми цитонамазка и микробиология - водят се задължителни изследваия за първия преглед, но аз вече съм в началото на 4-ти месец, дано да нямам проблеми в следствие на прегледа.
Сега да споделя впечатленията си за Токуда - много любезни са всички, но все още ми изглежда, че не са достатъчно организирани. Девойките по рецепциите пишат със скоростта на охлюви, идваше ми да ги помоля аз да си вкарам данните в компютрите им... Оказа се, че не всички изследвания в Токуда се поемат от здравната каса, което много ме издразни. Микробиологията и част от кръвните изследвания си ги платих - предложиха да ми издадат направление за тях, но не ми се разкарваше по други болници и лаборатории, та се сбогувах с 53лв. Бебето си отговаря на термина - 13-та седмица - началото на 4-ти месец. Докторът определено беше внимателен. В четвъртък ще ходя в Шейново при моя си лекар. И двамата искат да ме виждат през месец, та мисля малко да ги поразмина във времето, за да имам инфо за бебето през 2 седмици, а не да се шашкам като тази сутрин, че не знам какво става с малчо, понеже от месец не сме се преглеждали.

За срещичката - звучи идеално, само предишната седмица ще е добре да се преброим, за да знаем все пак маса за колко човека да пазим. Пък и thumbеlina е права, че може да стане някой фал и да се чакаме на различни маси. В "Дивака" резервации по телефона не приемат ли? Да запазим една маса на името на някоя от нас - 16.30ч. не е натоварен час и може да се навият?!?

# 14
  • Мнения: 99
Здравейте мамчета.
Честита ни нова темичка. Много е хубава както и предишните. Благодаря ви мамчета, че се грижите за нас останалите като отворим форума и да се почувстваме в страхотно настроение само като погледнем заглавната страничка на темата. Simple Smile

Да ви успокоя момичета, прегледа не е чак толкова гаден. Но си зависи и от лекаря много. Но когато лекаря е внимателен, почти нищо не се усеща. На мен в болницата ми взимаха секрет, нищо не усетих. макар че беше опасно, точно тогава да ме бъркат, но се налага, за да се види дали няма разкритие и дали всичко всичко е наред със шийката. Е за цитонамазката, то винаги е малко по неприятно, но... ще го преживеем.

Берина, доколкото знам ЖК е задължителна. Но повечето ходят на ЖК само защото трябва, а иначе си ходят на частен прием при друг лекар.

Искам да честитя рождения ден на Hellche.   newsm59 Желая ти много щастливи моменти и прекрасно бебче наесен.  Ти защо спря да пишеш при нас?

За срещата в София, съм съгласна, и идеята с табелката на масата е много добра. Simple Smile

Бенич, дано е вярна гледанката с халката. Пожелавам ти го Simple Smile
а момичета като си правите на мъжете гледанката, то не може да сме сигурни, че е вярна и при тях.

Приятна седмица ви желая, изпълнена само с хубави емоции.

Общи условия

Активация на акаунт