Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

pomorie

здравейте мами Марти е почти на 7месеца четох че д-р Нивея е отговорила на една мама че на седем месеца може да не се преварява вече водата.вие какво ще кажете какъв е вашият опит.и ако може то каква вода да давам чешмяната не ми се струва добър вариянт.някаква минерална може би но с по-малка минерализация????????????нямам идея-посъветвайте ме.а и още нещо-да започваме ли да се приучваме на гърнето...вие кога започнахте....мерси на всички предварително newsm78 newsm78
Цитирай

под голямата лоза

Спокойно можеш вече да я редуваш с минерална- трапезна. Полека- лека я спри съвсем  Wink
Цитирай

Аз от 1-вата годинка започнах да я замествам с бебешките води.
Цитирай

София

Нашата педиатърка твърдо стои зад идеята да се дава преварена вода след годинка. Аз съм съгласна. Ако искаш можеш да прочетеш тази изключително ценна статия за сравнителен анализ на българските минерални води : http://www.bnap.org/?p=87. За мен извода е, че ако се дава минерална вода тя трябва да е изворна (май има само една изворна вода). Но така или иначе аз ще изчакам до годинка.
Цитирай

Stara Zagora, Bulgaria

Аз пък все още преварявам  Peace..за мен не е проблем да го правя..но като реша да не преварявам вече мисля да мина на минерална за бебета  Peace
Цитирай

pomorie

изворна или трапезна?и коя марка зная че има много които само пишат че е такава.... Rolling Eyes Rolling Eyes
Цитирай

От когато си решиш  Mr. Green
Аз почти не съм преварявала, щото до 5-6 месеца не пиеше вода.. само се кърмехме.. После може би месец и по-малко преварявах розов девин и постепенно започнах да давам направо от шишето  Wink
Изворна за бебета са Девин с розовия етикет и Thorn Spring - пак розова. Има и на Hipp и разни други такива, ама са много скъпи и не си заслужава.
За гърнето - Тони като стана на 7 месеца започна да ака само на свален памперс - 2 пъти на ден си го изаквах така - иначе се стискаше в памперса.. Постепенно започнах да го слагам на гърнето - и сега си акаме само там. Е, понякога не нацелвам момента и си поседява 2-3 минутки без да направи нищо, но в памперса не се е изпускал изобщо  Blush
Цитирай

Сандански

Аз давам изворна вода и я преварявам все още. Чешмяната ни вода е много варовита и няма да му давам скоро от нея.
Цитирай

София

До 6-тия мес. преварявах Девин /розовия етикет/, сега я давам непреварена.
Цитирай

Бургас

Преварявах до годинката/няколко пъти и след това/,а сега сме с Девин-изворна.
Цитирай

Пловдив

От 6-я мес. можело да не преваряваш водата, но аз спрях да го правя като навърши 8. Давах му розова Девин или Кристал-да са ниско минерализирани
Цитирай

Den Haag

След 6 месеца може да се дава изворна вода. Аз давам Девин с розов етикет.
Цитирай

София

Преварявах до годинката/няколко пъти и след това/,а сега сме с Девин-изворна.

и ние по същия начин
Цитирай

От годинката давам нормална вода. Не прекалявам с минералната. Намирам даването замо на такава за порочна практика.
Цитирай

София

Редувам  преварена  чешмяна вода с Девин изворна.Мисля до годинка да преварявам.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора