Бели приказни облаци плуват, омайни мартенски дни се редуват - Варна (17)

  • 11 284
  • 271
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 971
Кали Аз имам 4бр /да не повярва човек сестра ми ми ги донесе Crazy/  Ама ако мамата събира за жираф да се откаже щот са свършили Crossing Arms Една мама в темата за памперс се оплака че е пуснала за жираф и е получила музикалния гад Confused Rolling Eyes  Така че и аз няма да имам жираф Sad и отменям жирафеното парти налято Joy

# 46
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
DVV супер пази ги като се видим да ги дадеш на мамата, зa tan4uka са

# 47
  • Мнения: 274
Айдеееее останах си и аз без жираф  Tired А музикалния гад дали няма да е хубав? Аз да ви кажа най-си харесах патката та явно ако не свършат ще се вредя за нея.
Ние сме станали от 6:30! Оплетохме си графика за ядене и след малко ще се манджа. Сега седи господина в леглото си и си приказва на фототапета  Joy Голяма приказка и смях му удрят двамата, само дето не мога да им хвана темата! Обаче още кашля и често хълца  ooooh! пък не е студено вкъщи за да хълца Sad
Споделете мамите с опит давали ли сте на дечковците Проспан и за колко време е дал резултат? Трети ден го пие, а си кашля!

# 48
  • Мнения: 3 971
ger4e   Сладурчето има такава гад -котенце-чух по телефона как свири- Много ми хареса Peace

# 49
  • Варна
  • Мнения: 893
Ъ! аз се канех да издирвам карта зарад жирафа Sad музикалната твар хубаво ли музицира? щот ако е дрънчаща хич дан са напъвам  Confused

# 50
  • Мнения: 67
Аз  сега мога да ви дам 2 мечета, събирах за жирафа(само 4 ми трябвах още) Sadно щом няма да ни огреее утре пращам за музикалната.

# 51
  • Мнения: 3 971
Ъ! аз се канех да издирвам карта зарад жирафа Sad музикалната твар хубаво ли музицира? щот ако е дрънчаща хич дан са напъвам  Confused


Званни на сладурче и искай да ти я пусне Mr. Green  На мен поне ми хареса Sunglasses

# 52
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Мерси за мечетата момичета, за tan4uka са, пишете и на лични  Hug

# 53
  • Мнения: 101
Честито бебче на Флора, да й е жив и здрав малкия Филип   bouquet
kirkorova80 и моя син от няколко дена всяка сутрин ми казва, че го боли корема. Мисля че не е от ревност към бебето или за да не ходи на училище Wink , но аз по-скоро съм обезпокоена да не е вируса, който се разпространявал сега с повръщане и разстройство  Sick аман от бацили. Дано пощадят децата ни  Praynig
ger4e давала съм Проспан на Жоро, но без особен ефект, според мен е много леко средство против кашлица. Сигурно затова са му го изписали на Ники, нали е мъничък. Оправяйте се по-бързо  Peace

# 54
  • Мнения: 96
Здравейте мами. newsm51Днес Марти става на  месеца.Незнам точно как става да ви почерпя ви

ртуално,но се считайте за почерпени всички cook само това мога да сложа lovekiss

Mutsanka не мисля,че е грип първо защото не сме излизали отдавна,и второ това оплакване е все пак поне от 3 месеца

# 55
  • Мнения: 121
Привет и от нас!

Честита месечинка на Марти!Да е жив и здрав и много много да радва мама и тати!!!  ura

Какви са тез жирафи,какви са тез гадове...докато зацепя...Гледам само за това говорите...Ние сме на Huggies и за това не съм в час...
Днес пак е отврат ден.Вчера мислех да излизаме за малко.DVV мислех даже да ти звънна,ама докато се натуткам тя свекито дойде.Каза че било студено навън и ме отказа.А и без това в 16:15 бях на шоферски курс и щеше да ми дойде много на тагадък.Оглижихме излизането за днес,ама като гледам и днес няма да стане.На всичкото отгоре пак чакам свекито да дойде след обяд,което означава че ми отидоха листовките по дяволите...
Дано утре се оправи малко времето,че нещо ми се стегна душичката в къщи,а за Виктория да не говорим...

# 56
  • Мнения: 274
matsa_gk, има игра на Памперс, та събират всички едни мечки, едно чудоо ... Пращаш ги и те ти пращат играчка - това е в общи линии. Аз онзи ден удивих продавачката в един бебешки магазин като и казах, че Huggies от 50бр, 40 изпуснаха и бебока беше мокър до ушите! С Памперс работата е 50/50. Каза че за 2 години работа такова нещо не е чула  Joy Особено за Huggies, защото били най-доброто на пазара в момента. А нашето дупе знаете ли на какво се радва и е доволно и сухо? Дайперс или някакви куча марка Елкос! Дайперс за 35 ми изпуснаха само 3 или 4, а тези Елкос още нямат пропуск, малко сме ползвали още. Явно имаме нещо нестандартно в д-то  Whistling

# 57
  • Мнения: 121
Ger4e,разбрах аз за що иде реч,ама малко се позачудих в началото.Аз съм страшно доволна от Huggiesние сме на 5 месеца и за 4-те месеца през които съм ги ползвала,да са ми пропускали максимум 10 пъти,даже и 10 е много.Първия месец бяхме само на Памперс и бяхме постоянно мокри.Не знам...Толкова много хора ги ползват и са доволни...явно на нашия гъз нещо не ни прилягат.А тия дето казваш че са куча марка Елкос,на мен също много ми харесаха.На мъжа ми баба му беше купила на малката един пакет от тия и наистина останах очарована,щото за сефте ги виждах и ги чувах.Тя обаче нещо не можа да ми обясни от къде ги е взела,а аз не съм ги засичала никъде.Единствената ми забележка към тях е,че нещо при изработката,явно машината се е прецакала и на някои нямаше ластикотзад или пък беше на криво.Иначе са готини,щото имат по принцип ластици и от пред и отзад.За сега оставаме на Huggies,пък да видим.

# 58
  • Мнения: 3 971
.DVV мислех даже да ти звънна,ама докато се натуткам тя свекито дойде.Каза че било студено навън и ме отказа
Нас една комшийка ме срещна по стълбите и вика * Навън е много студено къде сте тръгнали, горкото дете ще замръзне* ooooh! Излизам аз от входа и навън едно такова приятно Grinning -на Пикадилито показваше 10градуса Разходихме се хубаво със Сладурче .Следващия път несе отказвай а направо звънкай и идвай Hug

Никито ме нерви цял ден и сега си седи сам в шезлонга наказан -не казва нито дума.Мълчи и гледа телевизия Rolling Eyes

# 59
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Ние от 2 дена сме на куча марка памперси, може да са Елкос не видях какво пише, изхвърлих етикета, засега е ок, може пак като свършат да взема

Общи условия

Активация на акаунт