Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 221 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

Stara Zagora, Bulgaria

Какво ви е мнението за качеството на мебелите от тази фирма
www.melvi.com
Цитирай

София

Специално за детските, ако питаш малко на Карло Даниели ми приличат, а аз тях не ги понасям, откакто ги видях на живо. При това са китайски. Иначе на снимките изглеждат добре. Друго, което лично на мен не ми хараса, че леглата на по персон и половина широки, за едно дете е о.к., ама за две + българско строителство - не ми се връзва (поне в моята къща).
http://www.aiko-bg.com/index.php?gid=8&tid=38 - ето тук нещо подобно, а в Айко съм сигурна, че са Карло Даниели. За качество на мога да кажа, но имах приятелка счетовотидел във вносителя на К.Даниели и ми беше споменавала, че имат доста рекламации.
Не искам да ти влияя с горната негативна оценка - просто споделям частно личното си мнение, доста от мамите тук пък много ги харесват  Peace

Цитирай

Красиви са ,но това не е най важното!Гледай кантирането/2 мм.ПВЦ да е на критичните места/ и обкова!
Цитирай

Стара Загора

От Мелви пазаруваме само чамови мебели,доволна съм.За останалите материали не мога да кажа нищо за качеството.
Цитирай

Тук - там, все наблизо до хората, които обичам.

И двата адреса имат интересни мебелни тешения.Човек колкото повече имам избор да избира, повече се обърква за съжаление. Така че избирай на примависта.Което първо ти грабне окото.
Цитирай

там от където съм

Много са красиви за първи път ги виждам и чувам ,но ме очароваха!
Цитирай

Stara Zagora, Bulgaria

Направо вече незнам с тия мебели....от този магазин съм харесала това и мислим да си поръчваме същото тъй като магазина на Мелви е в Ст.Загора а и се влюбих този модул за хола...вие какво ще кажете  newsm78
Цитирай

Бургас

Направо вече незнам с тия мебели....от този магазин съм харесала това и мислим да си поръчваме същото тъй като магазина на Мелви е в Ст.Загора а и се влюбих този модул за хола...вие какво ще кажете  newsm78
имам абсолютно същия модул. В интерес на истината за цената си качеството е повече от добро.  Peace
Цитирай

Някой знае ли дали в България се продават плоскости в този цвят/лилавия/ ?

От сайта на melvi са.
Извинявам се на авторката, че й ползвам темата.
Цитирай

Европа

http://www.aiko-bg.com/pictures/ds_Malgoshka_big.jpg

Детската ни  стая е с такива мебели и са купени от Арон.
Само за инфо. Wink
« Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 16:07 от StaM »
Цитирай

Европа

Направо вече незнам с тия мебели....от този магазин съм харесала това
........

Харесва ми. Нищо не мога да кажа за качеството ,обаче.
Цитирай

Някой знае ли дали в България се продават плоскости в този цвят/лилавия/ ?

От сайта на melvi са.
Извинявам се на авторката, че й ползвам темата.

Да продават се плоскости в този цвят.
Цитирай

А къде  Praynig
Цитирай

Stara Zagora, Bulgaria

Благодаря ви момичета  Peace
Цитирай

Виж това линкче.  http://www.mebeli.info/go.idecs?i=4196
От тази фирма ние си взехме плоскости за кухнята.Там може да си вземеш мострички на различните цветове ПДЧ и да си ги гледаш и премисляш цветовете.Аз бях си взела доста мострички и съм сигурна , че имаше и такъв цвят.
  Успех  Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора