слагате ли пудра..?

  • 2 780
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 252
Предимно, да не кажа винаги, слагам фон дьо тен. Пудрата ми стои някак искуствено и много рядко попадам на тон близък до цвета на лицето. Затова отговорът ми е - не, не слагам.

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Смея да твърдя, че кожата ми е много хубава.
Та за това рядко ми се налага да полвам някакви "коригиращи" продукти.
Само с хубав крем и съм навън. От време на време ползвам и никък не харесвам злоупотребата с макиажа.
.. крем, че фон дьотен, че пудра... и руж....само ако се налага да се прикриват някакви недостатъци или когато случаят повелява  Mr. Green

# 17
  • Русе
  • Мнения: 511
Аз рядко си слагам фон дю тен, но когато го правя, си слагам и пудра, защото иначе много лъщя - кожата ми е мазна!

# 18
  • Мнения: 2 631
По принцип, за да е завършен грима, трябва да се нанася слой фон дьо тен и отгоре слой пудра. Че порите се запушват - запушват се, да, но те така или иначе се запушват и при употребата само на едно от двете козметични средства. И отгоре се нанася руж и т.н.
Аз фон дьо тен не ползвам, защото нямам нужда, а и малко изкуствено ми е едно такова.... Tired, та карам само на пудра.  Peace

# 19
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
не, само на носа. предпочитам я като цяло пред ФДТ, някак си по-лека ми е

# 20
  • София
  • Мнения: 1 479
Задължително, това е основно правило при гримиране!

# 21
  • Мнения: 1 354
Не. newsm11
Пудрата ми идва тежка,а и с фон дьо тен и без него ми стои на лицето,все едно съм варосана.
Не,благодаря. smile3516

# 22
  • Мнения: 2 092
рядко само пудра,по-често в/у ФДТ или тониращ овлажнител поставям дискретно бронзираща пудра!

# 23
Когато се гримирам "сериозно", винаги накрая си слагам прахообразна полупрозрачна пудра. То си е правило, може би просто трябва да се купуват правилните ФДТ, пудра и да са нужния цвят и плътност.  smile3521

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, всъщност и ФДТ не ползвам  Naughty

# 25
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз ползвам само пудра. ФДТ никога не съм слагала.

# 26
  • Мнения: 14 486
аз пък слагам и фдт и пудра. по повечко Blush

# 27
  • Мнения: 2 926
Абсолютно винаги след ФДТ слагам пудра.Така гримът ми има завършен вид.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 626
Ползвам и двете, както лятото така и зимата.

Важното е продуктите да са съобразени с типа на кожата, да са точният цвят, и да са с правилната консистенция. А и най-важното да се използва умерено количество от тях. Тогава няма проблеми!
 Peace

# 29
  • Мнения: 664
да и пудра и ФДТ на ISL-и съм мноого доволна

Общи условия

Активация на акаунт